Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marnus

Użytkownik
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak, mam na myślę tę metalową dźwignię. Cóż, wolałem się upewnić gdzie szukać :icon_wink: Dzięki
 2. Nie mogę już edytować. Zapomniałem dodać, że przez przypadek popsułem sobie ogień pojedynczy i na SEMI strzela mi ciągłym :icon_lol: Dokręciłem tylko mocniej przerywacz, bo śrubka dość luźno się obracała. Czy to może być przyczyną?
 3. Pogrzebałem i efekty są takie: - ładniej mówi z nowym tłokiem i głowicą, - 245-250 fps na kulkach 0,28, czyli praaawie 300 fps. Szczelność chyba kuleje, brakuje tych 30 fps. Podejrzewam nieszczelność na hopku, bo komora to jakiś chiński cop i nie mam nic, co dodatkowo dociśnie ją do GB. Drugie podejrzenie kieruję w stronę dyszy. Wrzuciłem M100 Guardera.
 4. Możecie wyjaśnić: Na shorcie minus 4 zęby? Domyślam się, że chodzi o spiłowanie 4 zębów na którejś z zębatek?
 5. Ok, dzięki. Lecę po części i poskładam to do kupy. Reszta gratów przyjdzie z czasem.
 6. Za chwilę zahaczę o SpecShop i zakupię tłok z głowicą i springa M100. Jest różnica który tłok wezmę? 1. http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_140&products_id=11306&name=SHS_-_Tlok_Wzmocniony_-_14_Stalowych_Zebow_-_Full_Teeth_-_TT0031 2. http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_140&products_id=11307&name=SHS_-_Tlok_Wzmocniony_-_15_Stalowych_Zebow_-_Half_Teeth_-_TT0038 Warto dokładać 2 dyszki do M100 Guardera, czy Ultimate spisze się równie dobrze?
 7. Witam, Postanowiłem złożyć na coś na CQB - niskim kosztem, ale zachowując optymalną jakość. Posłużyłem się M15A3 od CA, znalezionym u kumpla w piwnicy. (Kto trzyma zapomnianą emkę Classic'a w piwnicy? :icon_neutral: ). Wsadziłem do środka części, która zapuszczały korzenie w szufladzie i teraz wygląda to tak: - szkielet GB: [G&P] stock, - zębatki: środkowa i tłokowa [G&P] stock, silnikowa [CA] stock, - tłok i głowica: nowe [G&P] stock, - cylinder i głowica: nowe [G&P] stock, - prowadnica: nowa, łożyskowana, stalowa [Guarder], - sprężyna: będzie M100, - popych
 8. Wsadziłem jakiś chiński silnik typu 'noname' i działa. Emka strzela na aku 9,6V.
 9. Jasne, że tłok, nie cylinder. My bad. Co do podkładkowania, to wydaje mi się, że może na zębatce środkowej jest trochę ciasno. Na dwóch pozostałych są odpowiednie luzy. O-ring na głowicy tłoka może nie jest gruby. Jest cienki, ale dość mocno wystaje z rowka i jest luźny. (Zespół tłoka i głowica cylindra są nowe, wyjęte z nowej emki G&P). Co do springa, to akurat te 300fpsów póki co mi nie przeszkadza, bo na budyneczki się nada.
 10. Witam, Potrzebowałem na prędkości replikę do 350 fps i złożyłem takową z tego, co miałem w domu, ale napotkałem się na kilka problemów. Bazą było M15A3 od CA. GB G&P, bebechy głównie G&P stock (cylinder, głowice, tłok, 2 zębatki, dysza). Silnik 5-6 letni G&P M120. Zespół komory z lufą tymczasowo pochodzi z jakiegoś chinola LR-300, więc nie wiem co tam jest. Nie mam pojęcia jaką włożyłem sprężynę. Wziąłem najkrótszą. Składanie było dość skomplikowane. Dużo rzeczy ze sobą nie grało. Kostka stykowa była za gruba - piłowałem. Lower receiver pod komorę 2 częściową - ci
 11. Witam. Szukam informacji na temat farbek. Chciałbym na replice uzyskać efekt rdzy i śladów krwi (taka zombie zajawka). Krew na metalu i plastiku, rdza na metalu. Czego najlepiej użyć, żeby farba nie schodziła z pierwszych deszczem, nie brudziła szpeju i nie błyszczała się jak psu... ? Pozdro
 12. Docisnąłem kabelki na silniku i działa dobrze, póki co. Widocznie to była przyczyna. Aż mi głupio, że na to nie wpadłem. :icon_neutral: Dzięki za pomoc! ;)
 13. Nagrałem video i tak to wygląda: Jeśli byłby to wtyki na silniku, to byłbym wniebowzięty, że to taki drobiazg, a nie pomyślałem w ogóle o tym. W głowie już miałem same czarne scenariusze. :P Sprawdzę i dam znać.
 14. Silnik jest nowy, a ten objaw pojawiał się już wcześniej. Dziwi mnie, że pukanie w replikę lub trzęsienie nią pomaga.
×
×
 • Create New...