Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repliki Inokatsu


Recommended Posts

Panowie proszę was serdecznie o opinie na temat produktów firmy Inokatsu. Czy warto sprowadzić sobie coś takiego. Chciałbym zasięgnąć opinii czy warto sobie na przykład sprowadzić tylko kit do przeróbki innej repliki( a jeśli tak to którą polecacie jako bazę do przeróbki)? Czy ewentualnie sprowadzić sobie całą replikę?( i tutaj również mam pytanie czy można i trzeba wymieniać bebechy w takiej replice?). Bardzo proszę o wasze opinie na ten temat.

Link to post
Share on other sites

http://www.inokatsu.com/product/cat.asp?lang=eng

powyższy link przedstawia repliki z rodziny Inokatsu. Są to repliki robione ze stali na maszynach CNC. Koszt takiej repliki waha sie w okolicy 1000$. Czy ktoś wie może coś więcej na temat tych replik? Czy ktoś wie może skąd najlepiej je sprowadzić?. Jestem pomiędzy wyborem kałasza od VFC a kałaszem od Inokatsu. Wasze opinie są dla mnie jak zawsze ważne.

Link to post
Share on other sites
Generalnie moim założeniem jest zrobienie sobie para snajperki z AK-103 i szukam do tego najlepszej możliwej konwersji. A modele Inokatsu wyglądają(przynajmniej na zdjęciu) rewelacyjnie. Zależy mi na pełnym realizmie.

time_paradox.th.jpg

 

Innymi słowy widzę tutaj pewną nieścisłość ;)

 

A co do repliki to ci nie pomogę, bo nie trzymałem nigdy ani RMW, ani Inokatsu w rękach.

Link to post
Share on other sites

Wreszcie się doczekałem. Bez kombinowania można je wreszcie dostać w Polsce:). Trzeba teraz poczekać na AK-103.

 

 

Tylko cena zważywszy na kurs dolara trochę wysoka w Polsce. Na Red Wolfie z tego co kojarzę te repliki są poniżej 1000$ a więc niżej 3500 tysiąca nawet ze sprowadzeniem.

Link to post
Share on other sites

Tylko cena zważywszy na kurs dolara trochę wysoka w Polsce. Na Red Wolfie z tego co kojarzę te repliki są poniżej 1000$ a więc niżej 3500 tysiąca nawet ze sprowadzeniem.

Może sprzedawca myśli, że skoro jest już w Polsce to już sie nikomu nie będzie chciało sprowadzać. ;)

Edited by yakarov
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...