Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

ostatnio kupilem replikę M92F/M9 Heavy Weight Gas Pistol [KJW]

 

..

 

po oddaniu strzalu pistolet wyglada tak

dsc00567jn6.jpg

 

musze dopychac do konca wlasnie ten element zeby oddac kolejny strzal..

 

replika posiada blow-back .. moze nie dziala on prawidlowo? moze ktos mi pomoc?

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Trochę mało szczegółów podałeś.

 

Możliwe, że wszystko musi się dotrzeć i wtedy mniejszy opór - zamek będzie wracał do końca. Ewentualnie można wymienić sprężynę powrotną na mocniejszą. Posmaruj wszystko, łącznie z szynami na zamku i na szkielecie, odciągaj co chwilę zamek.

 

Poza tym nie dziw się, skoro to KJW.

Link to post
Share on other sites

Wiesz... Nie pamiętam za dobrze ale jakbyś miał na prowadnicach zamka sucho to bym chyba zwrócił Ci na to uwagę. Zwróciłem?

Bez maga jak odciągniesz to też się tak dzieje?

 

wlasnie nie..tylko jak maga wloze..a normalnie jak odciagam zamek i puszczam to wraca i nie stawia oporu..tylko jak wloze magazynek to tak mam.. no i jak magazynek nie jest napelniony green gasem to tez normalnie dziala :wink: :wink:

Link to post
Share on other sites

Czyli pusty mag działa?

A jak masz pustego maga i odciągniesz to jest ok, a jak napełnisz i bez strzelania odciągniesz zamek to juz się zatnie czy nie? Mi sie widzi, ze ta część "kolankowa" stykająca się z uszczelką maga może blokować, konkretnie to uszczelka maga może wystawać za wysoko.

Tylko zastanawia mnie czy wypycha ją dopiero pierwszy strzał. Jesli przed strzelaniem ręcznie odciągnięty wróci to będzie tak jak wymysliłem, jesli nie to sie zgubię...

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

nie mam pojecia co zrobilem ale juz pistolet dziala jak trzeba..przynajmniej teraz..

 

wczesniej problem polegal na tym,ze jak napelnialem magazynek gazem..wkladalem go i oddawalem strzal to wlasnie tak to wygladalo pozniej jak na obrazku wyzej.. i tylko tak sie dzialo jak magazynek byl napelniony green gazem i kulkami..jak byl pusty to wszystko dobrze chodzilo..

 

moze jakies elementy musialy sie dotrzec czy cos.. nie wiem bo nie znam sie za bardzo :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

eh..poprawka.. juz wiem o co chodzi :/ ja trzymam pistolet na wysokosci ramion to wlasnie pozniej tak wyglada ten zamek.. musze dopychac go :/ a jak strzelam w dol lub lekko kierujac w dol lufe to wszystko jest ok :| ja juz nie wiem co z tym zrobic :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Jakimkolwiek smarowidłem, które nie wyżre gumy. Przy czym posmaruj tylko symbolicznie bo jak nawalisz smaru to wl;ezie do HU i okolic.

Jak juz całkiem nic nie pomoże to zawsze można lekko obniżyć tę uszczelkę (ale od spodu, od wierzchu nie ruszaj).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...