Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M15A4 Carbine - zamiana łoża na RIS/RAS


Recommended Posts

Czołem!

 

Mam replikę CA M15A4 Carbine, w której chciałbym zamontować łoże z szynami. Niestety nie znam się za bardzo na kompatybilności części poszczególnych producentów, dlatego proszę o wasze opinie.

 

Na necie znalazłem takie szyny:

 

Star M4 RAS-2 Handguard Set

 

G&P RAS II Long Version ( Handguard Kit )

 

Zestaw RAS do M4/M15 typu free float ICS

 

Najbardziej interesuje mnie żeby całość była stabilnie osadzona i nie chwiała się.

 

No i tutaj rodzi się pytanie. Czy którąkolwiek z podanych wyżej szyn zamontuję bez modyfikacji mojej repliki? No może muszkę jestem jakoś w stanie wymienić na jakąś inną, ale chodzi mi o to, żeby nic nie piłować.

 

Czy może jestem skazany na kupienie RIS-a CA? Czy w ogóle kupno standardowej repliki z zamiarem przerobienia jej potem na RIS/RAS było dobrym pomysłem? :P

 

Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Witam

Ja na Twoim miejscu najpierw porządnie bym sie zastanowił czy jest sens montować cale łoże z szynami, ponieważ sprzęt,który można założyć na owe łoże,równie dobrze można

zamontować na innych szynach np.latarkę lub laser na tym: http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1253

Ale to są tylko takie moje refleksje, każdy ma swój gust.Pozdro... :wink:

Link to post
Share on other sites

Jednak łoże z szynami mnie interesuje. Chciałbym mieć duże możliwości montażu różnych gadżetów.

 

@maxavelli - ten twój to będzie taki z wgc? Rozumiem, że masz taką samą replikę jak ja? Ja chciałbym zamontować na tych szynach puszkę + baterię i czasami aimpointa.

 

 

Co do risów PJ - gdzie jest największy wybór? Chodzi mi o polskie sklepy.

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites

Mam dwoch kumpli z RISami P&J na M15A4 CA. Obaj musieli zmienic pierscien na chinski P&J, wiec nie jest tak rozowo jak piszesz.

 

Tak, to te RISy z WGC. Na zdjeciu pieknie pokazane oznaczenia, o ktorych chinczyk moze pomarzyc ;-).

 

Tak, tez mam M15A4 CA - u mnie z boku na razie sa zaslepki (niedlugo bedize latarka), dol jest zdjety (zamontowane M203) a na gorze siedzi puszka AN/PEQ-2... P&J :-D. Ale juz po peirwszym tygodniu odpadl z niej ten okragly kawalek z przodu. Totez mam uraz do P&J ;-)...

Link to post
Share on other sites

Wielce przepraszam! Zapomniałem na smierć o tym, ze pierscień też był wymieniany na chiński.

Kajam się i o zmiłowanie proszę.

 

Nie nabijaj sie :-P. Moze to nie problem gdy kupujesz kompletna konwersje od Krakmana i pozostala lufe zewnetrzna sprzedasz na allegro. Ale gdy kupujesz okazyjnie za 100 zl RISy z P&J ktore sie rozsypalo i okazuje sie ze peirscien nie pasuje, a po sprawdzeniu jego ceny okazuje sie ze kosztuje druga stowe, to mozna zwatpic (pozdrawiam Krzesiwa ;-)).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...