Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Walther P99 [HFC]


Recommended Posts

Ja tez kupilem identyczny model okolo miesiaca temu i musze stwierdzic ze osigi spoko, znakomita celnosc (przy kulkach 0,20g). Ujeb... mi sie sprezynka od jezyka spustowego (bardzo mala i "krucha") i nie jestem w stanie zastapic ja inna, bo jest nietypowa. :( I jeszcze czytajac w/w post a mianowicie ten o napisach na gunie to rowniez musze stwierdzic ze jest to chyba ogromna wada firmy HFC... bo jak mozna na zamku dac napis AIRSOFT GUN bduza czcionka! i jeszcze ten GUN ponizej...

Ale jak by tego nie brac pod owage to zajebi... bron zarowno dla poczatkujacych jak i zaawansowanych jako bron przy udzie :P (patrzac na cene oczywiscie)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 11 months later...
Czy jest wytrzymały?

Jeśli będziesz o niego dbał, to tak.

 

Czy ma dobrą celność i siłę?

Hop Up na pewno poprawia celność i zasięg, a jak na broń krótką ma siły trochę.

 

Jakich kulek najlepiej używać?

Do niego najlepsze będą kulki 0,2 g.

 

Czy jest wytrzymały?

Jeśli będziesz o niego dbał, to tak.

 

Czy ma dobrą celność i siłę?

Hop Up na pewno poprawia celność i zasięg, a jak na broń krótką ma siły trochę.

 

Jakich kulek najlepiej używać?

Do niego najlepsze będą kulki 0,2 g.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hej!

Zamek rzeczywiście pęka, swój podkleiłem juz w 3 miejscach od wewnątrz, uzyłem nawet drucika jako zbrojenia w epoksydzie. Nowy zamek w tajgunie kosztuje 17 zł. Kolejnym problemem w P-99 HFC jest pękajaca sprężynka spustu - na szczęście nie jest ona konieczna. Natomiast osiągi -bardzo dobre jak na taki mały gun.

Beretta UHC jest dobrą alternatywą, celność porównywalna a wykonanie trochę lepsze (wyjąwszy końcówkę lufy) i ma oryginalne oznaczenia.

Kri100

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest JOPJ

Miałem go, podziałał pół roku. Ma swoje wady: pęka zamek, psują się niektóre części wew., ma dość małą moc. Ale tak z 20-25 zasięgu celnego ma. Ogólnie są lepsze modele, a ile tak chciałbyś przeznaczyć? Za ~90 zł jest świetna beretta M9 Cyberguna. Na pewno będzie lepszym wyborem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...