Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Ankieta] Zawieszenie taktyczne



Recommended Posts

A ja, coby nie obmawiać za plecami napiszę....

Za badania rynku w celach marketingowych zazwyczaj się płaci. W końcu oxyder będziesz potem na tym zarabiał.

Dziwię się że aż tyle osób odpowiada w tym temacie. :/

Link to post
Share on other sites
To zawieszenie wprawiło mnie w osłupienie :strach: Niesamowite!
A co tu takiego niesamowitego? 2-punktowy pas z szybką klamrą. Chciałbym zobaczyć jak to działa na szeregowym żołnierzu w pełnym sprzęcie, a nie jak macha twórca w podkoszulku. Dla mnie żadna rewolucja, jedna z wielu opcji.
Link to post
Share on other sites

A ja podejrzewam, że i tak z tego nic nie będzie bo to słomiany, młodzieńczy zapał. Poza tym jak już kilka osób pisało - ta ankieta jest zbędna bo nie ma uniwersalnego zawieszenia itp. No chyba, że odpowiedzi posłużą jako średnia ile metrów taśmy czarnej, a ile oliwkowej ma kupić no i ile zawieszeń 3pkt, a ile 2pkt robić. Następną rzeczą jest to, że nie wiadomo czy ktoś nie poprosił oXydera do założenia tej ankiety ;-) :-F

Link to post
Share on other sites

Następną rzeczą jest to, że nie wiadomo czy ktoś nie poprosił oXydera do założenia tej ankiety ;-) :-F

A niech i Baba Jaga go o to prosi... miło przynajmniej zapytać Redakcję portalu o zgodę zanim zamieści się coś takiego.

Link to post
Share on other sites
A niech i Baba Jaga go o to prosi... miło przynajmniej zapytać Redakcję portalu o zgodę zanim zamieści się coś takiego.

Zatem przepraszam, nie byłem świadom. Ankieta miała na celu dowiedzenia się jakiego typu materiał kupić. Życzliwi użytkownicy w dodatku dali kilka wskazówek, jednak jak Majkel86 podejrzewa
i tak z tego nic nie będzie bo to słomiany, młodzieńczy zapał
może z tego nic nie wyjść. Każdy próbuje szukać różnych dróg zarobku, chociaż i niewielkiego to jednak każdy grosz się może przydać :)

 

Dzięki wszystkich za udział w ankiecie oraz za uwagi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...