Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Trzy dni kondora" - zlot ASG w Strefie 51 - 31.05-01.06 2008


Recommended Posts

witam, najmocniej przepraszam za opóźnienia w newsach, ale po przeprowadzce nie mam na razie stałego dostępu do internetu a nie zawsze mogę zabarać laptopa pod pachę.\

 

Co do numeru konta, jeszcze dzisiaj poproszę o jego poprawną aktualizację.

 

Nie wiem czy płatność na miejscu wchodzi w grę, ale jeszcze się wszystkiego dowiem. W poniedziałek na stornie pojawi się satelita terenu i zdjęcia "na żywo" z terenu działań

Link to post
Share on other sites

Witam.

Nr. rachunku jest poprawny pierwsze cyfry bc 01 to nazwa wewnetrzna konta , należy ją pominąć.

 

Przypominam że jest dużo wolnych miejsc a zgłaszanie się osób np. dwa dni przed zlotem czy na miejscu samego zlotu doprowadzi do jego nie odbycia się z powodów organizacyjnych!!!! i zastrzegam sobie takie prawo bynajmniej nie będzie to moja wina .Informacja o zlocie była umieszczona odpowiednio wcześniej aby każdy miał czas to przemyśleć.

 

To nie jest niedzielna strzelanka przy piwie!!!!! wymagane jest wcześniejsze zarejestrowanie się uczestników.

 

Więc mam kolejną prośbe do osób które zamierzają się do nas wybrac o określenie się w 100% czy jadą czy nie jadą i zgłaszanie się do św. mikołaja.

 

Myśle że ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 21.05.08 .

 

 

 

Pozdrawiam

Besku

Edited by besku
Link to post
Share on other sites

Witam, mam kilka pytan :)

 

1. co z lista osob ktore juz sie zglosily?

2. gdzie zapowiadane zdjecia?

3. jesli wplace pieniadze a impreza nie odbedzie sie z "powodow organizacyjnych" to co dalej, w jaki sposob moge je odzyskac?

4. Czy w przypadku mniejszej liczby osob pula nagrod takze zostanie zmniejszona?

Edited by Wilk_75
Link to post
Share on other sites

Witam.

1-Lista zgłoszeń jest u mikołaja na te chwilę ok 20-30osób.

 

2-Przygotwowaliśmy film z terenu zlotu , pokazywanie kolejnych zdjeć w lesie mija się z celem teren nadaje się idealnie pod soft , oczywiście osoby odpowiedzialne za umieszczenie go na portalu zwaliły to na mnie a z racji mojego trybu pracy nie zrobiłem tego w odpowiednim czasie przepraszam.Umieszcze go w tym tygodniu.

 

 

3-Jeżeli zlot zostanie odwołany wpisowe zostanie zwrócone , a miałoby być inaczej ?Pieniądze wrócą do właścicieli w kilka dni.

 

4 -Nie biorę wogle pod uwage robienia czegoś dla mniejszej grupy osób , impreza na pierwszy rzut oka nosi ślady komercyjnej ale pula nagród za ponad 12 tys. złotych chyba rozwiewa takie domysły.Może nie u wszystkich .Nie będe ani ujmował ani dodawał nagród to nie targ , trzymamy się zasad.

Edited by besku
Link to post
Share on other sites

to może od razu wypuścimy serię płatków śniadaniowych "mr.maniak", ty też możesz się poczuć jak airsoftowiec. I płatki by miały rozmiary kulek, przez co nie trzeba byłoby ich gryźć.

jak szaleć to szaleć...

 

 

Ech, ja niestety kompletnie bez kasy i nie dam rady się pojawić. Ale jak mówiłem Wam chłopaki po WOŚPie - na pewno jeszcze Was nawiedzę! :D

Link to post
Share on other sites

A ja się usiłowałem dzisiaj dodzwonić do jednego z Kolegów odpowiedzialnego za rekrutację, coby się dowiedzieć jak szanse na odbycie się imprezy wyglądają, w tu pupa zbita. Był poza zasięgiem, a już bliżej okna nie mogłem stanąć ;-).

A pytanko na serio jak wyglądają szanse, bo ze Szczecina minimum 5 osób było by chętnych, tylko bez sensu jest: po pierwsze primo przewracać szmalem między kontami, po drugie primo co niektórzy (ja też) musieliby na siłę załatwiać urlopy. Więc wiedza o tym czy jest sens takich działań była by zaiste cenna.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Jest szansa na to żeby zlot odbył się przy pełnej frekwencji.

 

Po sugestiach od maniaków że nie przyłożyliśmy się zbytnio do kwestii informacyjnej i to może być powodem marnego odzewu z waszej strony, oczywiście biore to do siebie , mamy w zamysłach przesunięcia terminu zlotu.

 

Nam to pozwoli się zrechabilitować przed wami umieszczając więcej dannych co do terenu i środków pozoracji . Natomiast maniakom da szanse spojrzenia obiektywnie na udział w zlocie .

Jedynych szczególów jakich moge udzielić na ta chwilę to to że napewno zmniejszymy co najmniej o połowe wpisowe w zlocie :) .To chyba dobra wiadomość.

 

Wiem doskonale że duzo osób własnie z tego powodu nie zapisywało sie na liste , więc staje do was frontem :)

 

Wyznaczenie innego terminu jest dopiero koncepcja ale bardzo realną.

 

Nie chce zawieść osób które juz się zgłosiły więc podejmujemy odpowiednie działania.

 

Pozdrawiam

Besku.

Link to post
Share on other sites

Panowie!

 

Napiszcie co z tym zlotem ! Wpłaciłem pieniądze i teraz nie wiem czy zlot bedzie czy nie!

 

Jeśli nie bedzie zlotu to chcę sobie zaplanować inaczej te weekend, a nie w ostatniej chwili dowiedzieć się że muszę zmieniać plany.

 

Przy niemałej cenie jaką ustaliliście od osoby za uczestnictwo zachowajcie trochę profesjonalizmu...

Edited by gizmo6
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich.

Tak jak podejrzewałem zbyt mała frekfencja zaskutkuje odowłaniem zlotu.

Wyznaczenie innego terminu zlotu też nie wchodzi w gre osoby odpowiedzialne za współ-organizacje np. w terminie czerwca mają sesje egzaminacyjne .

 

Troche tak jak bym sam został z tą imprezą.

 

Informacja dla osób które wpłaciły pieniadze w dniu wczorajszym zostały one odesłane na te same rachunki.

 

Błędy które popełniliśm(y) napewno nie powtórzą się następnym razem.

 

Redakcji wmasg chciałem podziękować za patronat nad naszym zlotem oni zawsze wywiązują się z obietnic i pomagają jak mogą , niestety to organizatorzy dali ciała.

 

Pozdrawiam wszystkich maniaków tych zadowolonych i mniej zadowolonych.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...