Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich. Być może takie tematy były kiedyś zakładane, ale ja żadnego takiego nie znalazłem (może za słabo szukałem, jak tak to proszę, dajcie link).

Tak więc, od początku - "Snajperka", cudzysłów jest tu na miejscu, gdyż doskonale wiem, że nie dostanę sprzętu klasy chociaż średniej, za cenę podaną przeze mnie. Więc, ponieważ uzbieranie kwoty 2000zł zajęłoby mi tak ze 2 lata, a ja, raz że jestem niecierpliwy, dwa że to ma być mój pierwszy ASG (za taką kwotę)... Wiem że większość graczy chcę być snajperami, i że to pragnienie najczęściej zmienia się po 1-2 bitwach, to chcę spróbować - brakuje nam do składu snajpera. Jednak co tu zrobić bez broni - tak więc prosiłbym o ocenę sprzętu podanego przeze mnie - wady i ich zalety (ewentualnie) :-F prosiłbym o ocenę z punktu widzenie 15-latka, który ma pareset złotych (300-400, bo jeszcze ewentualny osprzęt), i pragnienie sprawdzenia się w "prawdziwych" warunkach, nie przed szklanym ekranem. Tak więc prosiłbym o ocenę podanych przeze mnie replik:

 

-Mam do wyboru replikę Wella L96A1, podobno bardzo dobra (jak na replikę tej klasy)

z jednym problemem - a mianowicie chollernie trudnodostępnymi częściami. Mimo

wszystko, tą replikę już przestrzeliłem u kumpla, i stwierdzam że sprawuje się dobrze.

-Do porównania potrzeba jednak jeszcze jednej repliki. Więc kolejną alternatywą jest BAR 10G (z ceną trochę na wyrost, bo orientacyjnie to on chodzi po 500zł) Jest on dobrą namiastką snajperki (nadal nie mogę się z tym pogodzić), i części są częściej spotykane.

-MB-02G Black [Well] (nie znam oryginalnej nazwy :???: ) jest podobno dobrą alternatywą, z dostępnymi częściami, i możliwą do tuningu (nie żebym o tym myślał, ale mówie na zapas)

 

To by było na tyle. Jakbyście mogli podać mi np. czy L96A1 od Wella ma preclufę w zestawie (niby to Well, ale znając moje szczęście :-F )

 

P.S. - Proszę o poważne opinie, a nie takie w stylu "O Jezu, kolejny frajer, przecież jest napisane że xxx xxx" bo takie coś nie służy nikomu. Bo nie uśmiecha mi się kupowanie mojej pierwszej repliki za 2000zł. Kupiłbym, gdybym tyle miał, a że w forsie nie pływam, to szukam w tańszej klasie :poddanie:

 

P.S.2 - Jeśli chodzi o to że żednego takiego tematu nie znalazłem, to chodziło mi oto że nigdzie nie znalazłem pełnych informacji o tej replice. Same komentarze.

Edited by GromphBaenre
Link to post
Share on other sites

Z crapu, który wymieniłeś, najsensowniejszym rozwiązaniem jest Wella L96 Warriorem zwany. Masz o nim długaśny temat, w tym również porady, jak zrobić z niego coś na kształt snajperki w dziale Karabiny wyborowe o ile mnie pamięć nie myli. A może w Sprężynowych. ;)

 

Jakbyście mogli podać mi np. czy L96A1 od Wella ma preclufę w zestawie (niby to Well, ale znając moje szczęście teeth.gif )

 

Chyba sam sobie odpowiedziałeś. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dostaniesz raczej odpowiedź w stylu "pozbieraj więcej i kup lepszą", bo większość uważa, że snajperka powinna mieć 600fps.

 

Mam 15 lat i w lipcu mam zamiar rozpocząć przygodę z airsoftem :killer:

Nie będę kupował AEGa bo to dużo kasy a chcę jeszcze szybko kupić mundur, więc postanowiłem że kupie L96A1 AGM. Dla mnie stockowe 450fps wystarczy w zupełności, tym bardziej że w mojej małej miejscowości nie ma terenu dla silnych snajperek. Można ją wyrwać nawet za 200zł. Do tego luneta za 70 - 100zł i już będę miał sprzęt do zabawy w strzelca wyborowego.

 

Bycie snajperem w ASG to raczej marny pomysł jak na "podwórkowe" warunki. Najczęściej mamy do dyspozycji mały teren, więc zdarzają się "bliższe starcia", a 600fps w takiej sytuacji może wyrządzić krzywdę :-F . Tu 450fps wystarcza w zupełności. Dobrym rozwiązaniem jest zabawa w strzelca wyborowego, gdzie wraz z drużyną można nieźle zapolować :killer:

 

To jest opinia z punktu widzenia 15-latka :-P

 

PS: Ale namotałem, ale taki już jestem :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...