Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, mam problem. Otwarłem mojego ak z pudełka postrzelałem na semi, auto i ok. Pojechałem na strzelanke wyciągam broń i co 2 kulka albo ine wylatuje (ale słychać że gb pracuje) albo wylatuje na kilka metrów... Na auto problem robi się mniejszy... Podobno to cza maga nasmarować całego( źle podaje czy coś) Czy się coś rozregulowałO?

Link to post
Share on other sites

Jak się nie bawisz w krótkie celne serie tylko wolisz kogoś zasypywać to 0,2 ;).

Ten temat nie powinien być w zielonych jeżeli "usterka" okazała się nie włączonym HU? (a na instrukcji jest to pokazane łopatologicznie).

 

Ps.

- Jak za mocno włączysz HU to będzie kulki prawie blokował. Próbuj powoli od wyłączonego HU:

strzał, poprawka hu, strzał poprawka hu...

- nie smaruj gumki HU ani lufy wewnątrz (najlepiej wogóle nie psikać niczym do komory HU ani lufy).

Jak się zasyfi to rozbierz i wyczyść. Najważniejsze, żeby nie zalewać smarem gumki HU ani nie przepychać syfu i ewentualnych kulek przez lufę do komory HU

- jak się zatnie (w sensie- kulki zablokują się w lufie) to nie strzelaj bo możesz zmielić zębatki - użyj wyciora, stroną ściętą ( wycior ---/ lufa), tak aby kulki wypchać w kierunku gearboxa i w dół.

Jeżeli się nie da nie pchaj na chama bo porysujesz lufę lub coś uszkodzisz, trzeba rozebrać, ewentualnie poproś kolegę który już się w to bawił.

- używaj tylko firmowych kulek (żadne "bezszfowe za 2 zł 1000 szt. czy inne tanie wynalazki)

- Broń boże nie myśl o użyciu WD40 do smarowania czegokolwiek ;).

- nazywaj poprawnie tematy (np AK47 CM0.028-problem, a w opisie- pluje na 2 m)

- przeczytaj podstawowe tematy oznaczone jako "przyklejone" i "ogłoszenia".

- zajrzyj jeszcze raz do instrukcji :)

- przeczytaj cały temat o ak47 cm.028 w dziale AEG, 2 klasa

i tak dalej..

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...