Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Szykuje sie wlasnie do zamowienia z wgc i chcialbym abyscie mi pomogli przy doborze czesci.

Chce kupic VSR-10 od TM po nastepujacym tuningu:

-zestaw zero trigger PSS10

-tlok do zestawu zero trigger PSS10

-teflonowy cylinder PSS10

-glowica cylindra

-sprezyna SP190 PSS10 ( zastanawiam sie nad 210 )

-prowadnica sprezyny PSS10

-komora hop-up PSS10

 

Do tego bede chcial kupic BARDZO dobra lufe prcyzyjna 650mm lub dluzsza 6.01 ( jeszcze zbieram informacje na jej temat ) ktora ukryje w tlumiku.

 

I moje pytanie: co jeszcze moge wymienic by ulepszyc replike ? I doradzcie cos co do tuningu powyzej

 

Przepraszam za brak polskich liter

Link to post
Share on other sites

Widzę, że sam juz nie wiesz co chcesz kupić, podobnie jak ja...

Jeśli nie zauważyłeś to połowa przedmiotów na wgcshop.com jest wyprzedana lub chwilowo niedostępna...

 

Sam zastanawiam sie nad zakupem w tym sklepie:

 

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=38572

 

Mają wszyściutko i tanio. Niedługo wyślę do nich maila na rozpoznanie co i jak, bo być może brałbym też karabin- sam nie wiem jaki...

 

Sprężyna 190 uff... Ja tam jeśli zakupię to 150 na początek i 170 na zapas, można brać kilka, jest o połowe taniej jak w Polsce. Komory hop-up PDI tak na dobrą sprawę nie potrzebujesz, tej takiej "złotej".

 

Ja bym 6,01 nie ryzykował. Myślę, że jakaś 550 mm w zupełności styknie, z tego co ostatnio czytam na necie.

 

Do tego dołóż też upgradowaną rączkę przeładowania, znajdziesz ja w sklepie tokyo, na wgcshop.com też jest, ale oczywiście niedostępna.

 

Tu masz części:

 

http://www.x-fire.org/vsr10/e.vsr10_main.html

 

Są to cześci robione przez PDI, cena taka sama jak w wypadku teflonu. A spust PDI odpowiednio tańszy, chodź ponoś Zero Trigger współpracuje z tłokiem PDI. Zwróć uwagę na Bullbarrel, ciekawa sprawa. Jest także w tokyo, tylko w tokyo nie mają bazy pod Bullbarrel- to po co go mają w ofercie?

 

Tutaj masz tunning oparty na PDI:

 

http://www.airsoftforum.com/board/index.ph...;#entry17655019

 

Ciekawostką jest nowość, na www.wgcshop.com, w dziale "Accesories", "Stock" na samym dole, smakowity kąsek, ale wg mnie za drogi.

 

Sam teraz jestem rozdarty między Maruzen APS Type 96, a Tokyo Marui VSR-10 Gspec, z tym, że po przeróbkach z dodatkami nic nie zostanie z gspeca, po prostu wszystkie części, dosłownie wszystkie zostaną zastąpione, receiver, bullbarrel, lufa, cylinder, tłok, sprężyna, prowadnica, rączka spust, osada- nie zostaje nic, gspec nie istnieje. W sumie można pokusić się o zakup samych tych części z osadą za 333 usd. Hehe...........

Edited by Snipesas
Link to post
Share on other sites

O częsci do VSR faktycznie, niestety dość trudno :( ostatnimi czasy. Ale zyjemy w cywilizowanym kraju :) I od czego są punkty usługowe. U tokarza dorobimy: tłok, prowadnicę, głowicę cylindra, cylinder. Rączki do przeładowywania nie trzeba wymieniać ani komory zamkowej. Nie wiem skąd u Was takie problemy z tą bull barrel. Kupuje sie lufę 700mm deep fire (jest na asgshopie) i wsadza w to lufe. Nie pakuj 650mm bo o ile mi wiadomo jest zbyt długa. Wsadź 590mm ale bardzo precyzyjną (6,01 lub 6,02). Kup gumkę HU firefly (absolutnie najlepsza!) "hard type" do vsr bo to bardzo ważne, nie wymieniłeś w spisie gumki. Zrób bardzo dokładne uszczelnienie zarówno komory HU, cylindra jak i połączenia głowica cylindra-komora HU. Jeśli jesteś zainteresowany to mam u siebie rysunek techniczny ulepszonej głowicy cylindra, nic tylko zenieść do tokarza. Lufa dbrze by było gdyby wewnątrz lufy zewnetrznej była podparta (w G-specu jest taki pierścień stabilizujący). Do tego dobry celownik, bipod, tłumik i śmigamy :D

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Witam , czy po takim tuningu ta VSR-11 bd coś warta jaka "snajperka"

 

-LayLax - FIRST - VSR Sprężyna SP150 - 75 zł

-Wzmocniony First and Second Sear do VSR 10 Deep Fire - 109 zł

-Stalowa lufa precyzyjna 6.04mm o długości 430mm VSR10 Deep Fire - 102 zł

-LayLax - FIRST - VSR Tłok Silent Shaft - 160 zł

-Marui - Szyna RIS do VSR / USR - 49 zł

-Wzmocniona gumka hop-up do VSR-10 Nine Ball - 50 zł

-Wytoczona stalowa prowadnica sprężyny

 

Bd około 530 fps z tego zasięg około 65+ skuteczny

 

Proszę o wypowiedź

Link to post
Share on other sites

nie będzie 530. Tzn szybko spadnie. Gumkę daj Km-head, niebieską. Nie pchaj się w seary tylko kup ZT. Po czym wywal ten tłok z zestawu i dorób u tokarza lżejszy (ten z zestawu to 43g aluminium...). Prowadnice kup łożyskowaną LL. Lufę kup też DF ale 6,02 650mm albo coś i zakryj tłumikiem. Co do szyny to się nie wypowiadam bo nie ma wpływu na osiągi. Do tego uszczelnij całość a najlepiej wymień też głowicę cylindra na taką jak ja mam :D

Link to post
Share on other sites

No właśnie, dexter zaczął ciekawą sprawę. Ktoś starałby się o ZT od G&H?

Ja do nich dzisiaj napisałem w tej sprawie, zobaczymy co odpowiedzą, ale jak zainteresowanie będzie większe to pewnie łatwiej będzie się z nimi dogadać :)

Ja dysponuję zdjęciami tego ZT i zwymiarowanymi częściami (dzięki Dexter za pożyczenie zespołu 8-) ), więc sprawa jest do załatwienia :D

Edited by Shelbyy
Link to post
Share on other sites

Co do mojego pytania czy są w stanie zrobić ZT do VSR, odpowiedź szybka i treściwa:

Witam,

 

Tak-nie ma problemu.

 

W razie pytań proszę pytać-zawsze odpowiemy.

 

Pozdrawiam.

Bogdan.

Repliki G&H.

 

Ja chyba się zdecyduję na zespół spustu od nich, zobaczymy co ciekawego wydłubią :D

Ktoś też byłby zainteresowany?

Link to post
Share on other sites

Co do mojego pytania czy są w stanie zrobić ZT do VSR, odpowiedź szybka i treściwa:

Ja chyba się zdecyduję na zespół spustu od nich, zobaczymy co ciekawego wydłubią :D

Ktoś też byłby zainteresowany?

 

 

A napisali może tez cenę za takiego ZT. Rozumiem też, że bez problemu współpracowałby z pomarańczowym tłokiem laylaxa co jest sprzedawany razem z ich ZT.

Link to post
Share on other sites

nie przejdzie. Nie ma sensu wysyłać ctockowego mech. spustowego do nich bo to nie ma być kopia stocka tylko wykonana ze stali ale spust działający na zupełnie innej zasadzie!

 

 

że bez problemu współpracowałby z pomarańczowym tłokiem laylaxa co jest sprzedawany razem z ich ZT.
Da się kupić taki tłok oddzielnie?

 

 

Swoja drogą muszę skrytykować tłok dołączany do zestawu ZT LL: LayLax robi sporo części do VSR (Cała seria PSS10). Prowadnica LL ma średnice tam 7mm, sprężyna LL ma 8mm wewnątrz i 11 na zewnątrz... a tłok ma wewnątrz chyba z 15mm. Przez to że ma luzy sprężyna po kilku tysiącach kulek jest do wymiany- przypomina przekrój poprzeczny przez polską drogę (taką z koleinami.,..). Dosłownie nie pojmuję czemu ten tłok zaprojektowali tak a nie inaczej. Przychodzi mi na myśl że miał on współpracować ze sprężynami do pozostałych snajperek (mają inną średnicę niż te do VSR) ale skoro tak to czemu prowadnica ma 7mm?!

Link to post
Share on other sites

nie przejdzie. Nie ma sensu wysyłać ctockowego mech. spustowego do nich bo to nie ma być kopia stocka tylko wykonana ze stali ale spust działający na zupełnie innej zasadzie!

Da się kupić taki tłok oddzielnie?

Swoja drogą muszę skrytykować tłok dołączany do zestawu ZT LL: LayLax robi sporo części do VSR (Cała seria PSS10). Prowadnica LL ma średnice tam 7mm, sprężyna LL ma 8mm wewnątrz i 11 na zewnątrz... a tłok ma wewnątrz chyba z 15mm. Przez to że ma luzy sprężyna po kilku tysiącach kulek jest do wymiany- przypomina przekrój poprzeczny przez polską drogę (taką z koleinami.,..). Dosłownie nie pojmuję czemu ten tłok zaprojektowali tak a nie inaczej. Przychodzi mi na myśl że miał on współpracować ze sprężynami do pozostałych snajperek (mają inną średnicę niż te do VSR) ale skoro tak to czemu prowadnica ma 7mm?!

 

 

Da się w paru sklepach netowych widziałem. Zawsze można włożyć prowadnice PDI i ich sprężyny. Jak ma tak dużą średnice akurat by pasowałby. A może dałoby radę zrobić ZT ale PDI własnie, tam jest troche inaczej rozwiązane łapanie tłoka i ponoć mniejsze oporu są itp.

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to, że oni nie chcą, aby G&H zrobiło wzmocniony stockowy zespół spustu, tylko inny, który działa na zasadzie Zero Trigger. Co nie zmienia faktu, że takiż oryginalny pasujący Zero Trigger trzeba było by im wysłać najlepiej razem z repliką.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...