Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sebciu

Użytkownik
 • Content Count

  425
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,213 profile views
 1. Czy ktoś z forumowiczów drukuje nylonem albo innym filamentem który jest odporniejszy mechanicznie i termicznie niż powszechnie używane filamenty?
 2. Czy ktoś się orientuje jakie są wymiary o-ringów w układzie cylindra? Były bym wdzięczny za taką informację.
 3. Szczerze to się mija z celem, zwłaszcza jak kupujesz droższą lufę. Takie rzeczy teraz da się ogarnąć za grosze. Ja na przykład dobre kilka lat temu zapłaciłem za przerobienie lufy w zakładzie jakieś 20 zł i tym sposobem wcisnąłem promyka 590 od psg. Dwa, że tak jak pisze Mamut jest w czym wybierać i nie trzeba kombinować. Chyba, że ktoś się bawi w jakieś customy ale to inna bajka.
 4. Masz dwie opcje żeby dopasować lufę od aega do komory vsr. Przerobienie komory-wypiłowanie mocowania do luf w standardzie vsr. Albo przetoczenie/frezowanie lufy aegowej do standardu vsr. Pierwsza opcja bardzo prosta, przy drugiej musisz znaleźć jakiś zakład który Ci to zrobi. Wymiary ściągnij z oryginalnej lufy.
 5. KSC G17 SAI Custom Baza Glock od KSC. Zamek frezowany i pomalowany cerakote. Lufa stalowa Guardera + stalowe części w środku. Przyrządy druk 3D. W przyszłości grawer laserem na latarce i zamku. http://airsoftphotos.net/album/show/537208#closed
 6. AKS-74URD-Custom na bazie BOY'a. Prawie fullsteel(z aluminium jest lufa, ze znalu szczerbinka). Wszystkie części stalowe są oksydowane. Do szczęścia brakuje jedynie chwytu Krebsa UFM.
 7. sebciu

  Snajperskie Kulki

  Na starcie chciałbym zaznaczyć, że nie jestem z tematem na bieżąco. Pozwolę sobie odkopać temat rocketsów. A dokładnie czerwonej serii professional. Kulki kupiłem dokładnie 2015-04-12 i od tej pory były przepakowywane jakieś 4-5 razy. Finalnie były trzymane w zwykłym słoiku z duża ilością "silki". Ostatnio miałem okazję z nich korzystać i bez przebierania wystrzeliłem 5 magazynków do vsr(5x25) z lufą promyka 6.03. BB loaderze stawiały lekki opór, ale ostatecznie wystrzeliłem wszystkie bez żadnej zacinki. Kulki latały tak jak powinny. Dla porównania dodam, że kulki kupione w podobnym te
 8. sebciu

  Snajperskie Kulki

  Coś nowego czy, to samo w nowym opakowaniu? http://www.airsoftatlanta.com/0-43-White-Doge-2000-BBs-p/25544.htm Jeżeli było to sorry. :P
 9. Na 100% nie pasuje. Średnica lufy na końcu jest zupełnie inna.
 10. Modyfikacja zamka i lufy do glocka 17 KSC:
 11. Nagwintować na większą śrubę. Albo wstawić stalowe inserty.
 12. Średnica wewnętrzna 24,4 mm. Zewnętrzna 27,9 mm. Możesz to dorobić z teflonu bądź podobnego tworzywa. Ewentualnie mam na zbyciu ten element (trochę zużyty), jak coś to zapraszam na PW.
 13. Jak dla mnie to wygląda to na cięcie niż wyrwanie tego kawałka. Dwa, że te gumki ponoć słabo trzymają szczelność, a o ile nie było żadnego doszczelnienia w postaci abr albo żyłki to jest nikła szansa, aby ten kawałek został wyrwany. No chyba, że został przycięty dyszą, ale wtedy wycięcie miałoby inny kształt.
 14. Nie TM, a bodajże nineball. Wygląd sugeruje, że pogryzły ją myszy. Podejrzewam, że ktoś chciał w ten sposób rozwiązać problem z podawaniem kulek.
 15. sebciu

  Snajperskie Kulki

  .43 według naklejki na opakowaniu.
×
×
 • Create New...