Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning MP5k PDW [TM]


Recommended Posts

Hej. Po ostatnich 'wyczynach' z moim Kurzem postanowiłem trochę go udoskonalić :-P

 

Ogólnie replika jest stokowa, oprócz wstawionej dłuższej lufy (długości od stokowej MP5), która kryje się w tłumiku dźwięku.

 

Jednak zauważyłem, że niestety nieraz to 270 FPS i strzelanie na singlu nie wystarcza, a zazwyczaj lepiej być bardziej do przodu niż do tyłu, dlatego chciałbym Was zapytać :

 

Co wymienić?

 

Ogólnie chciałbym osiągnąć około 330-340 FPS (zasięg), lepszy ROF i po wstawieniu precki - skupienie.

 

Jednak chodzi mi o to, jakie części radzilibyście mi wymienić, aby replika działała lepiej (o to, co napisałem), przy czym nie straciła wiele na żywotności. Mogę w sumie wymienić sprężynę do stokowych części, ale jeżeli pozostałe części to stok to jak mocna może być ta sprężyna?

 

Jest jeszcze opcja wykonania po prostu tuningu na ASG Shopie - Tokyo Marui lvl 1, ale jestem ciekawy, czy dałoby się poprawić to co wyżej napisałem jakimś mniejszym nakładem funduszy?

 

Więc za wszelką możliwą pomoc serdecznie dziękuję ;-)

 

Aha - górna granica ceny tego 'tuningu' -> dobrze by było zmieścić się w tych 150-200zł (bez precki)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wymiana:

Łożyska na kulkowe

Lufa na prec. GUARDER(asgshop) lub prec. G&G (specshop)

Głowica tłoka na CA (czarna, silikonowa w asgshopie) - lekka, zmniejsza forsowanie czoła kruchego gearboxav2, zwiększa szczelność, bo CA montuje minimalnie szersze oringi niż konkurencja. Dodatkowe łożysko ściska lekko sprężynę polepszając moc

Kable na niskooporowe najlepiej kupić na allegro w kategorii RTV/Przewody/głośnikowe tam weź najlepiej te które w tytule aukcji mają napis "nie daj sie zrobic w balona" czy coś takiego :D. Wez te o przekroju 1,5mm. Znacząco skoczy ROF. Możesz też pokusić się o układ oparty o MOSFET.

Jak masz kasę to mocniejsza bateria.

 

Darmowym tuningiem jest też teflonfix komory HU i głowicy cylindra.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...