Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokaż swój sprzęt


Recommended Posts

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Choisen jest świeży na gronie to nie wie co i jak :wink:

 

Zrobię to za niego...

 

gallery-66957386-500x500.jpg

 

gallery-66957376-500x500.jpg

 

gallery-66957270-500x500.jpg

 

gallery-66957398-500x500.jpg

 

Swoimi też się podzielę aczkolwiek szpeju mało i ubogo :P

 

gallery-66104295-500x500.jpg

 

gallery-66104825-500x500.jpg

 

gallery-66105539-500x500.jpg

 

Ostatnie zdjęcie usunięto z uwagi na butelki ;-).

WOLF

Edited by Wolf75
Link to post
Share on other sites

Dzięki May'u ;)

 

A propo pierwszego zdjęcia, to EOTech ładny, tylko coś mu się do dupy przykleiło :P

 

Dążymy do rekontrukcji Jagera, sukcesywnie od kiedy JG wypuściło G36 ;)

May'u jest naszym strzelcem wyborowym, więc pozwoliłem mu mieć G3( "G36 jest zbyt kwadratowe"), a reszta kupuje sobie G36... tylko moja "luba" ma G36K, bo mała i słaba jest ;)

Link to post
Share on other sites

Kolego Danyboy sam wyznaczasz sobie regulamin? Czy jednak masz jakąś jednostke na myśli?

Niestety jak widać jest to bardzo luźne wzorowanie się na wojsku BW.

Ograniczają mnie wymogi mojej grupy ASG - bordowy beret, pewna forma ujednolicenia (tu na szczęście mam jakąś możliwość forsowania pewnych idei), no i przede wszystkim koszty.

Jak zapewne większość chciałbym rekonstruować KSK. Mam już odznakę na beret oraz replikę całkiem zbliżoną do tych używanych przez nich ;) Niestety na tym podobieństwa się kończą.

Na resztę sprzętu KSK chyba będzie mi szkoda kasy, a poza tym byłbym jedynym w grupie z takim wyposażeniem.

Niedawno urodziła się koncepcja, która będzie nieco bliżej rekonstrukcji (domyślam się, że będzie to dalekie od ideału, ale bliższe niż KSK, proszę również o wszelkie opinie i sugestie) - spadochroniarze:

- bordowy beret i odznaka bardzo podobna do logo mojego klubu ASG ;)

- wyposażenie spadochroniarzy 'na ziemii' jest dość standardowe (osobiście mam szelki S95, Mehlera ST i lada dzień kupię Splitza) które w zasadzie większość grupy będzie miała, ponieważ takie będą wymogi grupy.

 

Główne problemy na dzień dzisiejszy

- kupiłem Schuberta, a zdaję się spadochroniarze ich nie używają :???:

- moja replika jest mocno nieregulaminowa, niestety jej zmieniał nie będę

 

Ponieważ pomysł spadochroniarzy urodził się dość niedawno nie miałem czasu prześledzić dokładnie ich oporządzenia i munduru, wiem natomiast, że będzie to mniej rażące niż mieczyk KSK na berecie :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Generalnie gdybyście zdecydowali się na spadochroniarzy to "obowiązywałby" Was zwyczajny sprzęt (standardowe mundury, Mehlery ST, długie G36 z HKV) - byłoby to najbardziej poprawne z punktu widzenia rekonstrukcji.

 

Jedyne co by było inne niż standardowe to wspomniane hełmy - wersje spadochronowe są dość drogie i trudno je kupić, więc byłaby to dośc poważna przeszkoda...

 

Z drugiej strony w skład batalionów spadochronowych wchodzą pododdziały specjalne, które wykorzystują sprzęt bardzo zbliżony do pozostałych jednostek specjalnych:

 

_wsb_511x629_cover2neu%20Kopie.jpg

 

Gdybyście zdecydowali się na odtwarzanie batalionu spadochroniarzy który ma w swojej strukturze pododdział specjalny, to miałbyś możliwość kompromisu - Ty mógłbyś kupić dla siebie wyposażenie sił specjalnych, a Twoi koledzy zwyczajne, jak u większości spadochroniarzy - odtwarzalibyście ten sam batalion, ale różne pododdziały.

 

Niestety - jeśli chcesz robić reko to musisz trzymać się odpowiednich restrykcji - albo kupisz mundur i kamizelkę/chest rig dla sił specjalnych (dowolnych producentów) albo musiałbyś zmienić replikę na długą wersję z HKV, używać normalnego sprzętu (mundur i Mehler ST) i robić za zwyczajnego spadochroniarza.

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

T o i ja wkleję pare swoich.

Na ten moment nie jest to jeszcze to co chcę.

Tzn. na zdjęciach mam BH bo jeszcze hełmu nie mialem(Schubert) ale już mam.

Odznaka jest już zmieniona na spadochroniarzy.

 

Jest jeszcze sporo pracy ale coraz bliżej.

Ogólnie w czyste reko raczej wątpię żebym poszedł, ale staram się to jakoś ujednolicać.

 

74073818yj8.th.jpg 33893188qq2.th.jpg 76149962du5.th.jpg toru2911080326pi5.th.jpg

toru2911080206he0.th.jpg img8322gl4.th.jpg img8341tz8.th.jpg img8574gu2.th.jpg

img8586gt4.th.jpg

 

Ostatnie 4 zdjęcia wykonał Jacek "Niko" Nikodem, który prosił żeby uszanować jego autorstwo.

 

Ogólnie proszę o krytykę, co zmieniać żeby było lepiej.

ta latarka na głowie musiała być strzelaliśmy się w fortach i było pieruńsko ciemno i czymś trzeba świecić, a nie wiem jeszcze jaka latarkę kupić do montażu na broń więc raczyłem się tym co miałem.

Pozdrawiam.

Edited by NeOcRoN
Link to post
Share on other sites

NeoCron, ty wiesz, jesteś pr0 ;)

W końcu Roggerek ma mieć to w standardzie :wink:

I nawet ja się na 8 fotce załapałem na prezentację.

 

Wawix - weź ten pas zapnij, żeby on się ładnie równo trzymał. Na Splitzu on naprawdę może dobrze wyglądać jak jest równo i mocno ściągnięty, a nie taki flak! :evil:

Jak ja nie lubię takich wiszących pasów...

A gogle to ja nie wiem, jeśli są "rekoprawidłowe" to ok, ale mnie się nie podobają :wink:

 

...że pozwolę sobie skomentować prezentacje kolegów ;)

Link to post
Share on other sites

Gogle te mam w zasadzie tylko do zmiany jak mi zaparują okulary,a kontraktowych jeszcze nie mam ale zakupy w trakcje.A pas też mam zawsze dobrze zapięty ale dosłownie kilka minut wcześniej mi puścił pas i do zdjęcia na szybko mocowałem bo było konie akcji już.Oczywiście już jest wszystko poprawione ;-)

 

 

 

Jak to mówią '' powoli po się spie**oli'' spokojnie sobie sprzet kompletuję i z pewnością kolejne zdjęcia będą coraz bardziej owocne :wink:

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Wawix

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...