Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokaż swój sprzęt


Recommended Posts

Jest pewien patent pozwalający na równiejsze spięcie pasa. Na ostatnich oczkach powierzchni montażowej zakładamy po jednej i drugiej stronie po gołym klipsie S95 - klipsy trzymają nam ładnie odcinek służący do regulacji w jednej pozycji i zapobiegają jego przesuwaniu (widać to na tej fotce):

 

img_1382.jpg

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobre Ronin.Tylko w zasadzie ja już mam cały pas 110 zapełniony więc odpada.

 

 

W zasadzie torba na maskę zajmuje więcej miejsca niż pokrowiec na chlebak,do tego pokrowiec na menażko/manierke,3 x ładownica pojedyncza oraz jeszcze z tyłu saperka w pokrowcu.I tak cały pas 110 jest zapełniony.Bardzo zadowolony jestem z tych podkładek pod szelki oraz Pokrowca na Maskę ....polecam ponieważ bez problemu wkładam sobie w niego np. kuchenkę małą gazową na wypady oprócz maski z filtrem w środku ;)

 

 

To też wina''Splittershutzweste'' po części z tym lipnym zapinaniem pasa kupiłem Splittera już jakiś czas temu a przez ostatnie miesiące przytyło mi się nie przesadzając 8-10 kg :-F i troszkę ciasny był przed a dopiero teraz to nie chcę nawet mówić ten rozmiar [ML] i oporządzenie dziwnie mi się na nim układa zwłaszcza jak zmieniłem pas na [110].Mam już zamówiony rozmiar [GL] więc jak przyjdzie to dokładnie wszystko sobie zamocuje od nowa by było cacy i nie latało nic ;-)

 

 

Pozdrawiam

 

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

No ramol - ekstra fotki, ekstra ekipa, ekstra szpej!

Przyczepić się można jedynie do G36C oraz do tych nieszczęsnych luźnych pasów.

Poza tym szacun! :killer:

 

 

A propos pasów, może się fachowcy wypowiedzą, czy regulamin zobowiązuje do jakiegoś równego i sztywnego ich spięcia, czy tak może być. Bo być może czepiam się nie potrzebnie - pomijając fakt, że są to zdjęcia 'polowe' gdzie może się to poluzować, a ważniejsze jest życie niż równy ubiór ;)

Link to post
Share on other sites

Regulamin mówi jedynie o tym, żeby ładownice przypiąć po obu stronach klamry - to rozwiązuje problem przesuwających się w górę i dół taśm regulacyjnych (jak u Gruchy na fotce w drugim rzędzie od góry, drugiej od lewej).

 

Jeżeli chodzi o luźno zwisające paski to wystarczy zwinąć je w ślimak i wsunąć pod ostatnią drabinkę klamry - trzymają się i nie rozwijają także w polu, więc nie trzeba się nimi przejmować.

 

I na koniec - podstawą jest DOPASOWANIE PRAWIDŁOWEJ DŁUGOŚCI PASA ;).

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

''Jägerregiment 1'' akcja ''Atak na samochód osobowy'' Nooo dobra może jeden Soldat z Jägerregiment 1 :-P

 

jagerol4.th.jpg

 

 

- Od razu mówię,że Gogle ESS NVG ochrona oczu tylko ASG ;-)

- Hełm kopia Fritz'a... no niestety nadal zbieram powoli na Schubertha :-F

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zdjęcia na prawdę godne podziwu :-P

 

Ale czy czasami celowo panowie z G36 nie zasłaniają palcem ''oznaczeń na selektorze ognia''?By nie było widać ''eksportowych'' jak to TUZIOL powiada oznaczeń? xD

 

 

Jeśli to tak miało być zwracam Honor xD

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Wawix

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...