Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Panowie,

 

Ten temat ma służyć do zamieszczania aukcji, które wydają się naprawdę ciekawe lub okazyjne dla każdego kolekcjonera sprzętu BW. Proszę zamieszczajcie tutaj wszystko czego sami nie chcecie kupić,_a mogło by się przydać komuś z innemu.

 

Proszę też adminów, aby co jakiś czas sprawdzali stan aukcji i usuwali już nie aktualne.

Na pewno pomoże to wielu początkującym.

 

Pzdr,

Adi

 

[Kolor czerwony jest zastrzeżony dla obsługi forum.]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 3 months later...

Dokładnie, stylizacja a rekonstrukcja to dwie różne rzeczy, ale przy tych wspaniałych i szczegółowych opisach aukcji łatwo o pomyłkę :bialaflaga:

 

Sprzedawcy takich towarów żyją przecież z niewiedzy potencjalnych klientów, spotkałem się też z niewiedzą sprzedawców.

Można się też złapać na kontrakt z wycietymi metkami (przykładowo Multi-Design).Pamiętajcie jednak że w większości sklepów na ebayu można w określonym terminie bez problemów zwrócić zakupiony towar, oczywiście przesyłką na koszt nadawcy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Już na pierwszy, ale dokładny rzut oka, widać różnice. Brak napisu na ostrzu, inna forma rękojeści, inna waga itp.

Trudno określić bo nie spotkałem się jeszcze z plagiatem tego modelu. Ciekawe co odpiszą ;)

Ale biorąc po uwagę to że kilka pozycji dalej mają w ofercie tzw. Nóż KM2K Tanto, nie wiem czy jest sens pytać.

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

ja to bym chwyt pistoletowy kupił...xD Teraz Twoja gieta wawix będzie przez całą Polskę koczować...xD

 

 

Szczerze z chęcią bym ją odkupił bo wiem,że świetnie chodzi w końcu sam ją dopieszczałem,gdyby nie kupno auta przed zimą do którego byłem nieco zmuszony sytuacją nie sprzedawałbym jej.Ale jednak zostanę przy tej nieco innej wizji mojej nowej repliki :wink:

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Przepraszam, że tak osobiście się reklamuję, ale mam do sprzedania mundur galowy BW-> pełen gotowy komplet, spodnie, marynarka, beret. .

Jakby nie patrzeć, rzadka sprawa w naszym kraju, szczególnie, że już z obszyciem.

Tuta zdjęcia:

https://picasaweb.google.com/mpblas/MundurGalowyBW

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam na PW lub mail mpblas@gmail.com

 

----

Przepraszam jeśli to zły dział/temat.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Gość ma podobno trochę szpeju na sprzedaż. Między innymi Kampfmittelweste, Oryginalnego Camelbaka we flecka(starszy typ) z nowiutkim bukłakiem Thermobak 3L w środku i dodatkowa rurką. Camelbak w stanie idealnym!

 

Zresztą najlepiej to proponuję napisać do niego na priv aby poznać więcej szczegółów !

 

http://wmasg.pl/pl/profil/show/438

 

Niektóre rzeczy sprzedaje też za pośrednictwem allegro : http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=342393

 

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...