Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pas trzy-punktowy do MP5


Recommended Posts

Hmm, ciekawe ciekawe :) Chyba jutro pasmanterie odwiedze :D

 

Btw, sebna kto cie uczyl trzymac guna?? Sposob w jak itrzymasz go na fotce strzal1.jpg jest raczej niepoprawny. Potrzymaj go sobie tak z 15 minut :) Reka ci odpadnie :D Stopke kolby oprzyj nieco wyzej a lokiec spusc w dol, zdecydowanie wygodniej i latwiej przystawic glowe zeby wycelowac, tak jak ty trzymasz musialbys sie niemilosiernie giac. Zreszta zobacz jak nisko musisz glowe spuszczac i jak wysoko bark podnosic :) Niby nic a jednak wazny szczegol :D

Link to post
Share on other sites

Pozwole sobie na małe OFFTOPICowanie w ramach odpowiedzi na pouczenie Minimala.

 

Powiem, krótko 1,5 roku w łucznictwie sportowym (Rzeszów = iluśkrotny misztrz Polski juniorów, nie ja ofcourse) robi swoje. Siła przyzwyczajenia z tym łokciem ot co. Pewno zaniknie z czasem ale co by nie mówić napewno masz w takiej pozycji lepszą kontrole nad ściąganim spustu.

 

Jak sie spotkam na żywo z jakimiś graczami ASG (których uznam za autorytet) to wezme pierwsze lekcje... a tak co ja moge sam w akademiku?

 

Wszystko wyjdzie w praniu jak to mówiła moja św. pamięci babcia...

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
Pewno zaniknie z czasem ale co by nie mówić napewno masz w takiej pozycji lepszą kontrole nad ściąganim spustu.  

 

Jak sie spotkam na żywo z jakimiś graczami ASG (których uznam za autorytet) to wezme pierwsze lekcje... a tak co ja moge sam w akademiku?  

To tak przypomniało mi się :) http://www.hkpro.com/mp5sd.htm fotka numer 7 licząc od góry

Guy in camouflage "gets some" with the MP5SD3. (SEF trigger group and retractable stock.) I had to publish this photo, because he is doing it all wrong by pure technique standards, to the point of exaggeration. the right elbow is held at a forced high angle, weight is back on heels and body is bladed. The elbow is the most curious, sure to catch on any obstacle that comes in his way. Someone somewhere gave him some bad advice on form.

Link to post
Share on other sites

Czy ktos zna może jakis patent w zwiazku z pasem 3 punktowym zastosowanym w jakiekolwiek MP5 ze stałą kolbą ale przy załozeniu że z broni takowej kożysta osoba leworęczna ??

Przełożyć ten zaczep z kolby na drugą strone ?? czy to nie przeszkadza ??

GHOSTS_Lukzari chyba ma nadajacy sie świetnie do tego model mp5 :)

Link to post
Share on other sites
Przełożyć ten zaczep z kolby na drugą strone  ?? czy to nie przeszkadza ??

skoro prawo recznym nie przeszkadza (a wrecz odwrotnie) punkt mocowania po lewej stronie, to dla lewo reczny mocowanie po prawej tez nie bedzie

 

GHOSTS_Lukzari chyba ma nadajacy sie świetnie do tego model mp5  :)

mianowicie?

ja polecam MP5F :)

Link to post
Share on other sites
skoro prawo recznym nie przeszkadza (a wrecz odwrotnie) punkt mocowania po lewej stronie, to dla lewo reczny mocowanie po prawej tez nie bedzie.

 

No własnie nie wiem nawet czy da rade przełożyć ten zaczep ?? ( przytwierdzony jest śrubkami czy nitami ) ??

 

A może jest ktoś kto jest mańkutem ( leworecznym :) tak jak ja :D i jakoś poradził sobie ze stałokolbową MP5 i 3 punktowym paskiem ??

A może jakiś prawusek podejmie sie bycia przez chwile leworecznym i rozwieje moje wątpliwości ??

Link to post
Share on other sites
No własnie nie wiem nawet czy da rade przełożyć ten zaczep ?? ( przytwierdzony jest śrubkami czy nitami ) ??

Zaczep jest mocowany na 2 śruby więc bez problemu da się odkręcić. Problem będzie leżał w tym, że zostanie ci wgłębienie po ty zaczepie po stronie po jakiej pierwotnie się znajdował.

Próbowałem przełożyć sobie na lewą rękę... i cóż nie widzę nawet potrzeby zmiany mocowania na drugą stonę. Pas da się tak przełożyć (tzn. to oczko w które wchodzisz), że bez problemu może z nią manikut biegać.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Kalvin, weź się w garść człowieku, już wcześniej miałem Ci odpisać ale się powstrzymałem, teraz już nie daje rady... :evil: tylko spokojnie, policz do 10... 9 ... 8... 7.. 8)

 

Do twojej repliki da się zamontować pas taki jak, ten który ja zrobiłem według instrukcji, do której link jest w tym temacie gdzies wcześniej.

 

Ale rozumiem, że możesz nie kumać po angielsku, szczególnie, że instrukcja jest zakręcona jak słoik na zime (ja się domyliłem z obrazka - wystarczy sledzić w wyobraźni bąc na żywo scieżkę parcianego paska).

 

1. Więc tak jeden koniec ten z karabinkiem, zapinką, czy jak to nazwać podczepiasz na koluszku, które znajdziesz zaraz nad forgripem (rękojeścią) a przed początkiem tłumika (który, nie tłumi :wink:).

 

2. Dalej nakładasz na pasek klamre ale przeprowadzasz tylko przez jeden z jej otworów pasek parciany potem na pasek wsadzasz zakończenie plastikowego klipsa i przekładasz pasek przez drugi otwór klamry. Otrzymałeś w ten sposób "trzeci" punkt zawieszenia.

 

3. Teraz wystarczy przełożyć pasek przez klamre na Twojej MP5 tej przy rozkładanej kolbie. Dalej już za instrukcja pasa.

 

Mam nadzieje, że kumasz jak by co to pisz do mnie na PRIVA jak nie chcesz, żeby doszło do rozlewu (Twojej) krwi ze strony starszych stażem urzytkowników forum.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

sebna ty wogule wiesz ja wyglonda sprenzynowa mp5 sd3 ?? bo chyba nie,niewiem jak ty chcesz do niej nadal przypiac pasek http://www.militaria.pl/cocoon/product.xml...ifiers=category

tu masz jej zdjecie.Przed napisaniem posta pytalem sie starszych stazem uzytkownikow forum i niestety zaden z pytanych nie umial odpowiedziec na pytnie:( zewzglendu na to iz chyba nie maja SD3

Link to post
Share on other sites

Witam ponownie,

 

Kalvin pisałem Ci, żebyś pisał do mnie na PRIVA jak by co... a Ty swoje.

 

Nie wiem jak wyglada sprężynowa MP5 SD3 ale wiem jak wyglada prawdziwa, i jeżeli Twoja sprężyna nie ma elemntów takich jak napisałem to znaczy, że kupiłeś kiepską replike.

 

Na tym zdjęciu nic nie widać.

 

Ale jeżeli nie ma tych elemntów jak koluszko i klamra, tzn. że nie będzie Ci dane zamontować pasa 3-punktowego do Twojej zabawki przynajmniej w takiej formie jak w oryginale.

 

Inaczej niż napisałem nie potrafie Ci pomóc.

 

PS. Więcej kultury bo Ci pomagam człowieku, i srawdzaj, tekst który publikujesz.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...