Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

King Arms Free Float Heavy Barell Sniper Rifle


Recommended Posts

niemoge edytować znalazlem takie części jeszcze :

 

http://www.ebairsoft.com/hightech-7075-aluminium-reinforced-gearbox-version-p-3488.html to jakiś gb niema opini sugeruje sie cena ,

 

czy ktoś spotkal sie z ta czescią może jesli dziala bedzie pomagac gb bo sp190 to bedzie walić jak mlot thora

 

http://www.tacticalairsoftsupply.com/shop/ajax-customs-shock-transfer-system.html

 

end

Link to post
Share on other sites
  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest gecko123

1. Magnum spokojnie pociągnie, to naprawdę potwór.

2. Batka to dobre, modelarskie LiPo 11.1v

3. Tego szkieletu już nigdzie nie dostaniesz, teraz ciężko w Polsce o porządny szkielet CNC, nigdzie nie można chyba znaleźć, rzadnego ekstremalnego.

4. Zmień precke, jeśli chcesz snajpić. KM Head lub Prometheus to obowiązek.

5. Łamiąca się prowadnica to częsta rzecz. Wywal to coś w środku i tą prowadnice. Zamiast tego daj długą śrubę, która bezpośrednio sięgnie body i mocno przykręć. Tak jest w innych M16'kach i naprawdę dobrze działa, nic się nie chybocze. Moja się złamała w dwój miejscach, to idiotyzm robić tak cienką prowadnice.

Link to post
Share on other sites

dzieki za odp , znalazłem body to wyżej x cos tam a tu mam jeszcze jedno :

 

 

http://www.airsoftpanda.com/product_info.php/cPath/253_255/products_id/1879

 

na zime niebęde robił upg tylko kompletował części dlatego cierpliwość max koniec marca poczatek kwietnia , zima zimą ale na wiosne mam wtedy duze zastrzyki "zbednej" gotówki i można szaleć .

p.s. ostatnio byly jakies nowości o next gen systema silnik jakieś nowe cuda i gdzieś pisało ale gdzie dzwony bija to niewiem ze jakaś firma żółtkowa wypuszcza tytanowy gb w cenie kolo 1tyska .

 

thx

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

dzieki za odp , znalazłem body to wyżej x cos tam a tu mam jeszcze jedno :

 

 

http://www.airsoftpanda.com/product_info.php/cPath/253_255/products_id/1879

 

na zime niebęde robił upg tylko kompletował części dlatego cierpliwość max koniec marca poczatek kwietnia , zima zimą ale na wiosne mam wtedy duze zastrzyki "zbednej" gotówki i można szaleć .

p.s. ostatnio byly jakies nowości o next gen systema silnik jakieś nowe cuda i gdzieś pisało ale gdzie dzwony bija to niewiem ze jakaś firma żółtkowa wypuszcza tytanowy gb w cenie kolo 1tyska .

 

thx

 

Co do nowego silnika systemy, to po prostu Magnum ma nową wersje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

A ktoś ze szczęścliwych (oby :D ) posiadaczy replik KA z serii free float sniper rifle jest mi w stanie powiedzieć, jaka gumka siedzi w stocku? Czy jest to coś w rodzaju niebieskiego King Armsa, czy może najprostsza gumka niewytrzymała na niskie temperatury?

Link to post
Share on other sites

Ja (szczęśliwy) posiadacz tej repliki, mogę powiedzieć, że magazynek jest świetny, raz nakręcony podaje wszystkie kulki, co więcej, po roku nadal nie udało mi się go zepsuć i tak chyba zostanie bo przesiadam się na real-capy. :)

Co do stockowej gumki , to jest to zwykła czarna gumka KA. U mnie od razu wymieniona na systeme, lecz moja gumka KA siedząca w tej chwili w m4P&J ma się bardzo dobrze i zasięgowo i celnościowo :)

 

Wracając do prowadnicy kolby, mnie też udało się ją złamać, ale po zaaplikowaniu kilku kawałków skota, kolba siedzi lepiej niż przed złamaniem.

Pozdrawiam

szuszpl

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Szusz ;p leniu niesprzedaleś jeszcze swojego szerszenia ;> ? ogulnie cieżko o stock gumce cos powiedziec

ale oprucz wygladu ta repika naprawde po lekkim tunningu sprawdza sie naprawde swietnie magi pasuja bo to juz musi byc high wykonanie stock magi sa rewelacyjne ale to wciaż high capy niewygodne , z biegiem czasu kazdy sie nauczy jak sie zyje w tm spoleczenstwie ;p

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Odgrzeję kotleta.

Witam.

Otóż zastanawiam się nad kupnem tego karabinu.Po zakupie miałbym 500 zł na tuning,co musialbym wymienić i jaki by to dało rezultat? Na gb V.2 sie niestety nie znam.A w temacie niema zbytnio o tuningu. ( szczegółowo)

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...