Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

King Arms Free Float Heavy Barell Sniper Rifle


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Zamówiłem tą replikę a dokładnie wersje 20 Free Float Heavy Barrel Sniper Rifle King Arms i tuning na podzespołach Systemy . Ogólnie rzecz biorąc wymieniłem wszystko :) żeby póżniej nie było problemów . Panowie z ASGshop już poskładali replikę . Mierzona prędkość to 490 fps. Podkreślam że nie chodzi mi o karabin snajperski tylko ciężkie wsparcie . Pewnie na kulkach 0,25 troche fps będzie mniej wiec się nie martwię . Replikę wyślą jutro bo chcę od razu dokupić parę rzeczy jeszcze . Wiec jak giwerka wpadnie w moje ręce mogę coś więcej o niej napisać .

Link to post
Share on other sites

Już trochę interesuję się ASG więc wiem jak obchodzić się z replikami mającymi dużą ilość fps . A jak wiadomo ktoś kto ma trochę oleju w głowie i potrafi myśleć nie zrobi nikomu krzywdy nawet z większą mocą repliki .

Dlatego o to się nie martwię . A co do KA to w tym tygodniu powinienem mieć ją w swoich rękach . Wtedy mogę napisać nieco więcej o konwersji KA

 

 

PS : wcale nie musi być auto . Nawet o czymś takim nie wspominałem . Wiec sorry . Tylko i wyłącznie semi .

Edited by royal
Link to post
Share on other sites

Może nie do końca w temacie ale...

 

mam konwersje King Arms Free Float Heavy Barell Sniper Rifle założoną do G&P ... bardzo fajnie wygląda... ale...

 

a) delikatne łoże jak w coś stukniemy to mamy zagięte :)

b) trzeba uważać na lufę, bo jest to "długie ramie" ja nie uważałem i puknąłem nią o beton i teraz mam naprawdę pływającą lufę :)

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj do mnie przyszłą paczka .

Jestem bardzo zadowolony z repliki . Wygląd na ocenę celującą. Osiągi mierzone po tuningu u panów z ASGShopu 490 fps .

Test w terenie niebawem . Dodam że wewnątrz wszystkie bebechy zostały zmienione wraz z GB na Systeme . Wiec zobaczymy ka to będzie .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cóż u mnie z tej pięknej kobiety została tylko skóra bo wnętrze :) to już inna bajka całkiem się zmieniło :) A tak dokładniej prócz komory od KA nic już nie jest stockowe . Szkielet gb i całe bebechy oparte są na Systemie :) A wygląd jest wspaniały :)

Link to post
Share on other sites

Czyli zostawiłeś to co najlepsze..! :wink:

 

Do poprzedniego postu mogłbym dodać, że warta grzechu ( rozrzutności ) ale na krótko nim zacznie pochłaniać krocie - na szczęście zawsze znajdzie się ktoś, kto się w niej zakocha i komu można bez żalu upchnąć to "cudo"... ;-)

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Odgrzewam kotleta.

 

Po przeczytaniu 10000 wątków o tanich 'snakperkach' i po doświadczeniu z MP001 black za 250zł tuningowaną do bólu aż tłok wypadł lufą oraz M24 które niedawno sprzedałem...

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2550

 

...patrzę na to.

 

Cena 2500zł, części które tam wrzucili wydają się ok więc moje pytanie:

 

Czy to jest dobre? (ew. co można by tam zmienić)

Link to post
Share on other sites

Jak Ci się podoba to bierz. Od strony technicznej nie miał bym zbyt wiele do zarzucenia. Nie zdążyłem doczytać czy jest tam już jakaś precka... Komora KA, gumka systemy i jakiś promyk długi i naprawdę replika godna tych pieniędzy.

 

Nie zapomnij o optyce i odpowiednich kulkach ;)

Link to post
Share on other sites

JA posiadam tą replike . NA tej konfiguracji którą dałeś w linku . U mnie replika sprawuje się idealnie . Żadnych problemów , przebieg to juz około 15 k kul . A co do wyglądu to nie ma nic do zarzucenia . Jak to KA wygląd zewnętrzny jest naprawde 10/10 .

PS: W tym zestawie jest lufa precyzyjna systemy . JA mogę polecić z czystym sumieniem tą replike .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...