Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak zrobić Tactical Lighted Forearm do MP5A3 TM


Recommended Posts

Dzięki wszystkim za słowa uznania :D .

Ewentualne uwagi też są mile widziane.

 

Dzisiaj chyba będę miał aparat i cyknę więcej fotek. Jak znajdę trochę czasu to dopisze co właściwie zmieniłem w stosunku do starego projektu(w brew pozorom niewiele). Dodam też, że jak na razie nie planuje wykonywania 3 gripa(bo ten wyszedł wystarczająco ładnie), ewentualnie jeszcze trochę wykończę ten, ale podczas montażu gdy versja 2 była już gotowa wpadłem na pewien pomysł, który sprawi że grip będzie się lepiej prezentował od frontu a zarazem zyska na wytrzymałości. Wszystko znajdzie się w opisie VOL.2

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mialbym takie male propo.

Jakbys mogl napisac moze taki krotki tutorial do warsztatu wmasg na temat jak dokladnie wykonac takie cudo. Chodzi mi glownie o technike wykonania bo za bardzo sam na modelowaniu sie nie znam.

 

Podejrzewam ze wielu byloby Ci dozgonnie wdziecznych.

 

Chyba ze recepture zachowujesz dla siebie aby potem miec z tego zrodlo zarobku :)

 

Poza tym to jestem pod wrazeniem tego co Ci wyszlo.

Link to post
Share on other sites

Proponuje przeczytać ten artykuł(jest tu od samego początku):

http://adamtest.w.interia.pl/grip.html

Tam jest wszystko opisane. Wspominałem o małym uaktualnieniu. Jak będę miał czas to napisze (bo chce to zrobić porządnie a nie w 30 min na odwal się). Ogólnie zasada budowy jest identyczna. W 2 versji musiałem po prostu trochę więcej pobawić się w lepienie poxiliną aby powstały ładne zaokrąglenia. Pozmieniały się też niektóre wymiary ale tobie chodzi chyba ogólnie o sposób tworzenia takich elementów przy wykorzystaniu żywicy. Jak masz jakieś konkretne pytania to pisz bo odnośnie czasu kiedy pojawi się nowy opis nic nie mogę obiecać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Stolar zainspirowałeś mnie i uratowałeś tyłek. Kilka tygodni temu zgubiłem przedni grip do nowo zakupionego g3 SAS. Teraz już wiem co z tym zrobić. Zobaczymy jak będzie wyglądać na moim maleństwie. A za kilka miesięcy chce go sprzedać i kupić m4 ss od p&j więc z tym felerem nie zrobił bym tego. Jeszcze myślę jak zrobić wysuwaną kolbę do tego g3 ale bez OT. Na święta nad tym usiądę i zobaczę co mi wyjdzie. Chyba że mnie ciekawość zeżre i zacznę majstrować jeszcze w ten weekend.

Tylko jeszcze musze pokroić mp5 co kiedyś kumpel na allegro kupił żeby było na czym zamocować

pozdrawiam

 

[edit] Takie pytanie gdzie dostanę ten czarny klej o którym mowa i jak się to nazywa żebym wiedział o co zapytać w sklepie? Na allegro jest w kolorze czarnym jedynie kreatyna lub coś takiego:

http://www.allegro.pl/item139962953_koloro...et_klejowy.html

więc proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites

To dokładnie taki klej jak na allegro. Do kupienia jest na sztuki w różnego rodzaju sklepach elektrycznych oraz w większych opakowaniach w marketach typu castorama czy nawet tesco/geant(na dziale z narzedziami).

 

Poszukaj w swojej okolicy a na pewno znajdziesz :)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...