Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czy w takim razie w ogóle opłaca się zamawiać dla pojedynczego AEG'a na WGCshop.com? Czy lepiej kupić w polskim sklepie. Jestem zainteresowany Kupnem 1 AEG w okolicach 150USD + ładowarka i akumulator=50USD +kolimator W sumie to będzie ok 300USD przeczytałem cały temat ,ale nadal nie wiem jak to będzie :-o pomóżcie.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Kenoder

 

Wydaje mi się, że kupowanie tam takich "tanich" aegów mija się z celem, bo pewnie wyjdziesz na zero. Opłacają się aegi, które w Polsce kosztują >1500zł

 

Ja zamówiłem G&P SPR/A (extended stock), zestaw 5 mid-capów KA, paczkę exceli i baterię G&P 8,4V do kolby SF. Całość wyniosła 440.5$ + 136$ za przesyłkę (USD) = 576.5$ ~ W każdym razie z cłem wszystko wyniesie mnie ok. 1300zł.

W Polsce sama SPR/A 100m SF kosztuję 2000zł.

 

Musiałbyś sobie obliczyć dokładnie koszty, ale wątpię czy będzie to aż tak opłacalne dla aega za 150$. Jakbyś powiedział jeszcze ile on kosztuje w Polsce to byłoby łatwiej. Caly problem tkwi właśnie w tym, że przesyłka trochę kosztuje.

Link to post
Share on other sites

a ja tak zapytam tak :) :

 

Zamawiam z kumplami na dniach z wgcshopu , sporo kulek , troche dupereli i aeg'a z tm'a waga wszystkiego bedzie +/- 10.2 kg . chciałbym zeby mi doszła w nie dużej niż 3 tygodnie jeżeli to możliwe.

-Jaki mam wybrać rodzaj przesyłki

-gdzie mam to wybrać ?

-ile mnie to (+/-) będzie kosztować ? najlepiej w PLN :)

 

z góry dzięki

Edited by malpi550
Link to post
Share on other sites

Jeżlei w 3 tygodnie ma dojść do Polski - AirMail

Jeżeli w 3 tygodnie ma dojśćdo ciebie - Express

Wybierasz przy składaniu zamówienia

Napisz do WGC to ci wyślą wycenę.

Ile to będzi ekosztować w PLN - Jest o tym odpowiedni temat.

 

PS: Kulki opłaca się ściągać?

Link to post
Share on other sites

nom za G&G 4k 0,25 płace 7,90$ co przy aktualnym kursie dolara 2,16 daje cos koło 16-17 zł :P

W Polsce o Ile sie nie mylę te same kosztują css pod 45 zł:P

A w takim razie jeszcze jedno pytanko :]

ile bym musiał czekać gdybym wziął taką "zwyczajną" pocztą :P czyli nie zaznaczająć ani air maila ani expresu .

 

Obliczając 10kg air mailem + express wszyło mi 666 HK

 

 

Services Rates

Air Mail $660

Express Delivery $6

Total : $666

 

Dobrze mi to wyszło czy coś sknociłem ?

Jeżeli nie to proswze mnie poprawić:)

z góry dzięki :]

Edited by malpi550
Link to post
Share on other sites

O ile wogóle w polsce dostaniesz kulki G&G. Raczej nie są popularne.. ciekawe czemu? ;)

Nie.

Express Delivery to nie to samo co Express Shipping. Ten jest jakieś50-100% droższy od Airmail'a.

No i pamiętaj, że to są dolary HK a nie USA.

Edited by xasistis
Link to post
Share on other sites

Na specshop'ie zawsze sie coś znajdzie ;)

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1482

Zresztą nie dziwne on jest chyba wyłącznym dystrybutorem tego w Polsce.

 

A Czym dokładniej różni sie dojście do Polski a dojście do mnie ? :) w sensie jak to dojdzie do Polski do gdzie się to zatrzyma ?

 

Sorka że tak o wszystko wypytuję , ale dla mnie jest to juz poważniejsze zamówienie a nie chce niczego w ciemno robić :)

Edited by malpi550
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Po lekturze tego wątku zdecydowałem się na zakup w WGC jednego z ich modeli Custom, a konkretnie WGC Custom M4 Commando with 6 Position Stock. Idąc za przykładem kolegi Piachu zdecydowałem się na wysyłkę UPS-em i okazuje się że może się to odbyć szybko. Wysłali z WGC 02/06, a dziś 06/06 gun jest już u mnie w domu. Także UC uwinął się z ocleniem super szybko. Ze swojej strony mogę polecić tą formę wysyłki jeśli komuś zależy na szybkiej dostawie. Nawet uwzględniając koszt wysyłki UPS-em i cło cena jest w dalszym ciągu mocno zadowalająca w stosunku do tego co trzeba by było zapłacić w krajowych sklepach.

 

Teraz przydałoby się wymienić lufę, komorę HU i może coś jeszcze ale to już sprawa na inny wątek.

 

K

Edited by kzadura
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, ja mam takie pytanko więc podłączam się pod temat.

 

Czy opłaca mi się zamawiać z WGC magazynki których wartość nie przekracza 100$ ? Ile wyniesie mnie złotych przesyłka, opłaty celne i wszystkie inne sprawy od tej sumy?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

hmm a ja mam nietypowe pytanie, wiem co onzacza in stock, out of stock, ale pozostałych oznacze nie znam, co np oznacza Discontinued przy m4 G&P ? ze juz zaprzestali sprzedawac te repliki? pomozcie mi bo chcialbym sobie ja sprowadzic w najblizszym czasie

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...