Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

korpus metal body King Arms m4


Recommended Posts

Miałem okazję porównać body tej firmy (oznaczenia Navy) z moim Guarderem. Wg mnie Guarder jest ładniejszy (wszystkie napisy, oprócz małego loga po lewej stronie są frezowane, w KA wszystko wycinane laserem (jak w CA) - ale to kwestia gustu. Na temat bolt catcha się nie wypowiem, bo w oglądanym przeze mnie egzemparzu nie był złożony (właściciel składał replikę na szybko i zapomniał włożyć). Poza tym body wygląda bardzo ładnie. King Arms jest dużo prostszy w rozkładaniu (nie trzeba rozwalać całego karabinu, żeby zmienić gumkę HU).

Ten korpus, co pokazałeś jest w 100% frezowany, możesz kupować śmiało.

(czepiam się tego frezowania, ale nie cierpię białych oznaczeń :-F).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja mam Colta. Jest ze ZnAlu i trochę miękkie. Żeby dobrze działał boltcatch trzeba pogmerać z wygięciem blaszki. Spasowanie i wygląd piękne. Komora rewelacyjna. Piny fajne.

 

W moim siedzi szkielet GB SRC i pasuje bez przeróbek.

 

Ogólnie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Mam kilka pytań dot. tego korpusu http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2559 .

 

1. Będzie pasował do M15A2 CA??

2. Jak z wykonaniem itp?

3. Kupić tego KA czy G&P?

 

Z góry dzięki!

 

Od września posiadam ten korpus właśnie w m15 od CA, co prawda wersja a4, ale nie ma tu żadnej różnicy. Pasuje bez problemu, nic nie trzeba kombinować/przycinać/piłować. Delta ring również pasuje. (trzeba się trochę namęczyć z dokręceniem) Co do wykonania i jakości - nie ma w tej chwili na rynku ładniejszego body przeznaczonego do emki, kolor podchodzi pod grafitowy, spasowanie super - nie ma tu mowy o jakichkolwiek luzach. Co do grawerki, jest ona lepiej wykonana niż w korpusach GP. O komorze KA, działającym bolt-catchu, stalowych dodatkach i innych bajerach nie muszę chyba wspominać ? zresztą wszystko masz wyszczególnione w ww. linku do asgshopu. A czy warto ? Tak ;-)

Edited by tomekpl
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...