Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

salute!

jako dowódca SOD dośc młodej grupy musze poiwedzieć że klimat imprez w kujawsko -pomorskim był zawsze super, a tworzyli go ludzie, świetna zabawa, a nie ekwipunek. zdarzenie które urosło juz do rangi ogólnopolskiej dyskusji zasługuje jak najbardziej na potepienie i p.Tasaka należy ukarać. dziekuje wszystkim którzy próbują podejśc do tematu obiektywnie, ponieważ w naszym województwie bardzo łatwo o konflikt na linii Bydgoscz-Toruń,a le nigdy do czegos takiego nie dochodziło. po tym incydencie klimat strzelanki zmienił się diametralnie i nie zyczę tego nikomu. nie byłem świadkiem tego zajścia, ale wersja przedstawiona przez Luka, potem dopowiedziana przez chłopaków z Łodzi, którzy akurat wpadli do nas aby zobczyc nasz super obiekt( i róbcie chłopaki to częsciej bo było super :D )pozwala nam realnie ocenic sytuację. tak więc moje stanowisko jest jednoznaczne : kara.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w naszym województwie bardzo łatwo o konflikt na linii Bydgoscz-Toruń,a le nigdy do czegos takiego nie dochodziło. po tym incydencie klimat strzelanki zmienił się diametralnie

 

o tak dzieki Jawor za to ze nawiazales do konfliktu ( nie bedzie na to ze ja znowu zaczynam ... moja postawa wzg. toronto jest znana wiekszosci)

 

a więc ... pamiętacie motyw z zakładnikiem ?? Osa - nowy czlowiek w srodowisku ... poraz pierwszy na Rzezni ... - bardzo podobala mi sie jego postawa i zachowanie, zadnych konfliktow wogole spoko gosc ... dziwnym zbiegiem okolicznosci wyszlo na to ze zostal zakladnikiem ... no i byl nim chwile ... jakis cwaniak z terro ( oczywiscie wiekszosc terro stanowil torun - nie zabym sie czepial ... ale nikt sie nie przyznal) uznal ze smieszniej bedzie rozwalic zakladnika na poczatku ... potem jeszcze ktos uznal ze wogole zajebiscie bedzie jezeli ukryje drabine za pomoca ktorej zakladnik znalazl sie na dachu wartowni ...

 

i jak tu dzialac z ...

 

 

siedzialbym cicho ale jak zobaczylem: "TAK dla Tasaka" w wykonaniu r-a-i'u - to poczulem sie zobowiazany do pewnej malo subtelnej uwagi skierowanej na poludniowy-wschód

 

 

pozatym zmienilem swoja postawe wzgledem tasaka po przeczytaniu kilku postow dotyczacych jego wczesniejszych dzialan ... w wojewodztwie poprostu status persona non grata ... a z wiekszych operacji starac sie eliminowac kogos takiego w kazdy mozliwy sposob ... ogniem i mieczem ?:P

Link to post
Share on other sites

Skok nie zmieniaj tematu, problemem jest nieopanowanie Tasaka, nie zachowanie RAIu. To ze byli terro wynikalo ze scenariusza, ze zabili zakladnika juz ich sprawa - scenariusz im na to pozwalal. Nie chce tu nikogo bronic ale to nie jest miejsce ani czas na jakis osobiste urazy. Nie potrzebujemy zgrzytow w Kuj-Pom, strzela sie fajnie i juz, a juz napewno ogolnopolskie forum nie jest od tego. Jeszcze nie widzialem konfliktu na scenie asg miedzy Bydgoszczą a Toruniem i mysle ze lepiej zeby tak zostalo :wink:

Link to post
Share on other sites

Mysle, ze opinia SOD jest dosc jednoznaczna. Kolegi Tasaka nie chcemy na strzelankach. Kto wie, co takiemu odbije? A fakt jest oczywisty, ze na spotkaniach, gdzie wiekszosc facetow to chodzace zbiorniki adrenalinowo-testosteronowe, latwo o starcia. Na razie niegrozne sprzeczki, szybko wyjasniane, ale jesli...? No wlasnie, nie mozna gdybac, noze powinny byc dla klimatu, a jesli ktos je wyciaga, niech liczy sie z mozliwoscia wykluczenia! Nie dla Tasaka!

Link to post
Share on other sites

Poproszono mnie o wypowiedz wiec sie wypowiem.

 

Mysle ze Tasak dostal nauczke i wiecej nic podonego mu nie przyjdzie do głowy i jesli wyrazi skruche nie ma sensu go wyrzucac z srodowiska ASG.

 

To ze RAI popiera i broni Tasaka uwazam za karygdne !!!

Zachowania podobne do "incydentu z nozem" nalezy bezwzglednie pietnowac i tepic.

Link to post
Share on other sites

nie zmieniam tematu ... rai na poczatku wypieral sie jakichkolwiek zwiazkow z tasakiem ... bardzo poczuli sie urazeni o sformulowaniem "RAI Tasak" w czyjejs wypowiedzi ... teraz go bronia ... mozna to nazywac dowolnie ... dla mnie hipokryzja ...

 

przyslowiowa rywalizacja ?? nazywaj to jak chcesz ... w koncu to ty jestes Szefem

 

Zjawa - nie widziales konfliktu ?? poczytaj forum ... chyba ze jestem nadwrazliwy ... niesadze.

 

ok...koncze

nie ma sensu tutaj tego rozdmuchiwac

 

pzdr

Link to post
Share on other sites
tasak to nie rai tylko przyjaciel

 

 

Przyjaciel? hmmmm popieranie "przyjaciela" i głaskanie go po główce jak nabroi to jest "przyjaźń" ? Ja jak dotąd zawsze myślałem, że przyjaciel powinien także "pouczać" i "nawracać" przyjaciela gdy robi coś źle.... ale to tylko moje zdanie....

Link to post
Share on other sites
nie zmieniam tematu ... rai na poczatku wypieral sie jakichkolwiek zwiazkow z tasakiem ... bardzo poczuli sie urazeni o sformulowaniem "RAI Tasak" w czyjejs wypowiedzi ... teraz go bronia ... mozna to nazywac dowolnie ... dla mnie hipokryzja ...

W mojej wypowiedzi :) za pomylke przeprosilem jej powody podalem' date=' nie ma sensu o tym gadac. Bronia bo jest od nich no nie? z Torunia, znaja go wiec bronia choc tez uwazam ze tu nie ma powodw zeby go bronic :)

przyslowiowa rywalizacja ?? nazywaj to jak chcesz ... w koncu to ty jestes Szefem
to nie ma tu nic do rzeczy, bydgoszcz-torun to piekne zaprzyjaznione miasta, zwlaszcza jesli chodzi o asg :D
Zjawa - nie widziales konfliktu ?? poczytaj forum ... chyba ze jestem nadwrazliwy ... niesadze.[/quite]

czytam czytam :)

ok...koncze

nie ma sensu tutaj tego rozdmuchiwac

pzdr

otoz to, nie ma sensu tego rozdmuchiwac na ogolnopolskim :) o Osie mozna pogadac bezposrednio z RAI, co z resztą juz mialo miejsce na rzezni przeciez :)

 

pozdrawiam, i koniec OT :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...