Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opóźnienia zamówień


Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie nabijaj sie z ludzi jak nie znasz tematu i nie umiesz się postawić na ich miejscu.

 

Po pierwsze jestem daleki od nabijania się. Po drugie to, że nie uczestniczyłem w zamówieniu nie oznacza, że nie znam tematu. Głos zabrałem dlatego, że ja również mógłbym być na Waszym miejscu. A niekonsekwencja ze strony niektórych (i nie napiszę, że chodzi o killera666) tylko pogarsza waszą sprawę. Niektórzy dostali zwrot kasy. Uważam, że wszyscy powinniście mieć takie samo stanowisko. A nie, że jeden się wyłamie i czeka na towar... Jak mawiał Bolek: "Towaju nie będzie, tjaktoj się zepsuł".

 

I to by było na tyle...

 

Szczere życzenia jak najszybszego załatwienia sprawy!

Link to post
Share on other sites

pierdolisz głupoty ze aż szkoda czytać.

 

To nie czytaj. A tak przy okazji to myślałem, że nawet na forach obowiązuje minimum kultury osobistej... Jak widać - myliłem się.

 

H. dzwonił do każdego i umawiał się na zwrot kasy

 

Z poprzednich postów wynika, że chyba jednak nie do każdego.

 

kto nie dostał poszedł na policje

 

Z lektury tematu wynika, że tylko jedna osoba poszła na Policję.

 

jak zauważyłeś ta sprawa ciebie nie dotyczy

 

Czy to, że mnie sprawa nie dotyczy odbiera mi prawo głosu w tej sprawie? Ja wyraziłem swoją opinię, że sprawa powinna była już dawno trafić na Policję / do Sądu / do Prokuratury. Rozumiem osoby, które skorzystały z możliwości zwrotu pieniędzy - to jedyne możliwe "polubowne" rozwiązanie. Nie rozumiem tych, którzy wyznaczają kolejny termin, do którego chcą otrzymać towar.

 

To co robi killer666 to lekkomyślność - jego sprawa, nam nic do tego.

 

Jak widać inni mają podobną opinię o killerze666... Biorę sobie do serca drugą część tej wypowiedzi - mnie nic do tego. Koniec.

 

Przepraszam Moderatorów / Administratorów za zaśmiecenie tematu. Wszystkich chcących odpowiedzieć na ten post również proszę o nie zaśmiecanie. Chcesz mnie obrazić, wyzwać, zwymyślać? Napisz na PW.

 

Drobna złośliwość:

Załatwiłeś już sprawę z Holmes'em więc tak właściwie też Cię już ona nie dotyczy.

 

Sugestia:

Za przeklinanie na forum proponuję abukosa spalić na stosie albo wsadzić głową w dół do beczki z rozgrzaną smołą :twisted:

Edited by metalman
Link to post
Share on other sites

Paczki zostały dzisiaj wysłane kurierem, więc w następnym tyg powinny być. Wieczorem mam dostać numer przewozowy/paczki to wtedy się upewnię czy to prawda i jak będzie tam spis zamówionych rzeczy to umieszczę je na forum to może znajdziecie coś swojego Holmes tego dnia co paczki dojdą na UC ma je odebrać bo już ma to załatwione i wysyła do nas ;)

Edited by killer666
Link to post
Share on other sites

Paczki zostały dzisiaj wysłane kurierem, więc w następnym tyg powinny być. Wieczorem mam dostać numer przewozowy/paczki to wtedy się upewnię czy to prawda i jak będzie tam spis zamówionych rzeczy to umieszczę je na forum to może znajdziecie coś swojego Holmes tego dnia co paczki dojdą na UC ma je odebrać bo już ma to załatwione i wysyła do nas ;)

 

szkoda, że dopiero w sierpniu wzięło go na faktyczne realizowanie zamówień :evil:

Link to post
Share on other sites

Piątek, dzień ostateczny dla przelewów. Pieniądze nie wpłynęły na konto, a Holmes nie odbiera telefonów. Próbowałem zadzwonić wczoraj, próbowałem dzisiaj - bezskutecznie. Obecnie przy próbie połączenia otrzymuję komunikat informujący, że abonent jest poza zasięgiem sieci.

Termin minął, pieniędzy nie ma, kontaktu też.

 

Sprawa we wtorek trafia na policję.

Link to post
Share on other sites

a ja dzwonie i pisze a od Holmesa zero sygnałów życia. Miał mi wczoraj podać ten nr ale nie podał, dzisiaj też nie, ciekawe ile jeszcze czekać mam na ten nr, bo powoli wątpię w te paczki.

 

Chłopie masz zamiar czekać do gwiazdki? Sorry ale tak bardzo lubisz jak z ciebie idiotę robią ?

Link to post
Share on other sites

Nigdy na żadnym forum nie spotkałem takich chamskich ludzi cóż kiedyś i na takich trzeba trafić. Czepiliście się mnie to sobie jeździjcie ile chcecie, jak wam to pomaga to nie będę zabraniał wam tego. Napisałem kiedyś czekam do 17 sierpnia tak jak prosił pan H. jak do tego czasu nic nie dojdzie składam sprawę na policję a także czekam na przelew jak pieniądze dojdą to wtedy odwołam podanie na policji. Więc dajcie sobie już spokój bo zachowujecie się jak gówniarze. Pozdrawiam i dziękuje za takie forum.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli kurierem to i w sobotę powinny paczki dojść. Czekam na te rzeczy czy wszystko doszło, bo ja również czekam na sprzęt.

 

Kurier nie przywozi paczek w sobotę, chyba że zapłacisz mu podwójnie.

 

Holmes zadzwonił do mnie wczoraj i powiedział, że przelew wyszedł w czwartek i powinien w piątek być. Poprosiłem, żeby przysłał mi potwierdzenie przelewu i powiedział, że dzisiaj będzie miał dostęp do komputera to mi wyśle. No zobaczymy jak to będzie z tymi pieniędzmi.

Edited by oXyder
Link to post
Share on other sites

Popatrz na zdjęcie w awatarze-i chyba wszystko jasne!!!! :wink:

 

Bardzo inteligentny komentarz- kolega pomylił chyba portale to nie onet :???:

 

 

@ Do kolegi killer- mój post nie miał za zadanie w jakikolwiek sposób cię ośmieszać itp- po prostu czasem człowiek musi pokazać "jaja" i postawić się w sytuacji ewidentnego oszustwa. Założenie sprawy na Policji niczego nie kosztuje, a na pewno wpłynie mobilizująco na naszego gagatka- po oddaniu kasy zawsze można bezproblemowo wycofać sprawę.

 

Swoja drogą mój bardzo spokojny i tolerancyjny kumpel walczył przez 6 miesięcy o zwrot pieniędzy za części komputerowe(najpierw poczta zgubiła paczkę i takie tam ściemy ). Sumka 2k nie była dla niego specjalnie dolegliwa dlatego woził się z tym tak długo. Jednak po wielu obiecankach itp w końcu się wkurzył i załatwił sprawę przez znajomego pracującego w firmie prawniczej.

Po oficjalnym pisemku z kancelarii zapowiadającym skierowanie sprawy do sądu oraz egzekucję długo w ciągu 2 tygodni odzyskał pieniądze razem ze sporymi odsetkami "umownymi".Czasem zdecydowanie działania bardzo pobudzająco działają na dłużników ;-)

Edited by 99TOMCAT
Link to post
Share on other sites

Popatrz na zdjęcie w awatarze-i chyba wszystko jasne!!!! :wink:

 

Patrzę i widzę buraka w kapturze, który ma chyba nadzieję być mrotschnym.

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Dajcie już w ogóle spokój Killerowi666, jego kasa = jego sprawa. Niektórzy tutaj chyba wykazali się zbyt dużą empatią i wczuli się za bardzo w położenie innych, bo emocjonują się jakby to ich pieniądze Holmes zabrał.

 

Do wszystkich AKTYWNYCH-NIEOSZUKANYCH: wy też możecie zgłosić sprawę na Policję. W końcu jesteście świadkami oszustwa. Przynajmniej zrobicie coś pożytecznego zamiast pitolić głupoty

 

Killer666: nie musisz w 15-tu postach ogłaszać całemu światu, że dałeś H. ostatnią szansę. To jest bardzo szlachetne, ale nie musisz się tłumaczyć wobec złośliwości innych. To na prawdę nie pomaga tej sprawie.

 

Osoby, które odzyskały pieniądze nadal mają prawo czuć się oszukane.

 

I jeśli ktoś myśli, że Holmes zorganizuje jeszcze jakieś zamówienie pod tym nickiem, to się grubo myli. Uważajcie u kogo zamawiacie. Sprawdzona "marka" liczy się coraz bardziej.

 

Pozdrawiam i powodzenia

Viamortis.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...