Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UMP Double Eagle - problem z hop up


Recommended Posts

Witam.

Niedawno nabyłem UMP i dziś przeszło chrzest bojowy na coniedzielnej strzelance, jednak pojawił się pewien problem - mianowicie, nawet na minimalnym ustawieniu hop-up (czyli w zasadzie na zero), kulki lecą jakieś 10-15 metrów prosto, a później podrywają się do góry - gun ma przez to mniejszy zasięg niż mój sprężynowy shotgun. Używałem kulek 0.25, więc raczej nie za lekkie. Zmniejszyć hopa już się się nie da. W czym może być problem? Czy to jest kwestia dotarcia się gumki, czy może da się replikę rozebrać i bez większego ryzyka coś poprawić, czy lepiej reklamować?

Link to post
Share on other sites

Ziom, mówisz o zupełnie innym gunie (w dodatku CA, a nie tanim chinolu), innej lufie i innej gumce hopa (komorze pewnie też) - nie chce mi się o to kłócić, ale raczej kiepskie argumenty podajesz za tym, że zrobiłem coś nie tak ;)

 

Nie chcę tu udowadniać, że znam się lepiej, po prostu w kwestii samoróbek, chyba lepiej koledze polecić patent sprawdzony w tym konkretnym przypadku, żeby nic sobie chłopak nie zepsuł.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...