Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-02 Full Metal [BOYI] czy CM.031D


Recommended Posts

Witam wszystkich! Jestem tu nowy, od niedawna interesuję się asg. Znalazłem te 2 bronie i mam pytanie... Która lepsza? Zdaję sobie sprawę, że może powinienem się popytać w dziale "jestem zielony", ale jako że nie ma podobnego tematu, to czemu nie zacząć... Bo nie ma, prawda? :wink: Nie ukrywam, że przymierzam się do kupna, ale jestem ciekaw zdania innych, doświadczonych ludzi.

 

http://taiwangun.com/?str=product&prId=895 - BOYI

http://taiwangun.com/?str=product&prId=1138 - CYMA

 

Pozdrawiam! :)

Edited by miqulll
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja własnie od kilku dni posiadam ta Cyme i powiem ze jestem zadowolony.

Ale to dopiero kilka dni.

Na forum poszukaj dokladnych opisów tych replik to dowiesz sie wszystkiego.

 

Ja miałem jeden problem z magazynkiem (moze tylko mi sie taki trafił).

Chodzi o to ze magazynek baaardzo lekko sie wyczepiał (nie trzeba było nawet naciskać na blokade)

 

Problem ten łatwo samemu rozwiązać.

Wystarczyło lekko pod szlifować magazynek i po problemie.

Link to post
Share on other sites

Moją pierwszą repliką była cyma i się poważnie naciąłem na jej produkcie, może miałem pecha, nie wiem ;-) , w każdym razie polecałbym replikę BOYI, sam posiadam karabin tej firmy i nie mogę narzekać, sprawuje się dobrze, o niebo lepiej niż Cyma.

Link to post
Share on other sites

Heh, ja już jestem raczej zdecydowany na tego rk-02, ale jeszcze pytanko, bo przecież nowego topicu nie bede zakładał... Na TG piszą, że wymieniają sprężynę na mocniejszą, zresztą zobaczcie na liczbę fps :strach: Czy taak sprężyna nie skróci jej żywotności? Może wymienić ją na 110 na przykład?

 

pozdro 8-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja od jakiegos czasu mam Rk-2 i jedyne co radze wymienic na poczatek to gumke HU. Puki co moja zabawka sprawuje sie bardzo dobrze (bylem dopiero na 2 strzelaniach jakies 2-3k kulek) i fgoraco polecam za taka kase sie opaca:) Mam z najomego z bronia od CM i uwazam ze Rk-2 leprzy mimp paru niedoskonalosci (denerwuje mnie strasznie szczeina przez ktura widac baterie jak sie przeaczy na auto) a co do samej bateri wytrzymuje mi bez probemow ostre 5h strzeanie wiec jest ok:))

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Ja bym jednak bardziej polecał Cymiacza. Bo w moim RK-02 przez rok użytkowania "naścianowo - ogrodowego" poszło wiele części. I zewnętrznych, i wewnętrznych.

Chociaż ta Cyma jest dość słaba zewnętrznie - system TM, a nowe Cymki są już w systemie VFC.

Ale chińskie repliki to loteria... Raz trafisz na działające bezawaryjnie przez lata, a potem na takie, co do końca lata nie dotrwają...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...