Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Brak reakcji na strzelanie m15a4


Recommended Posts

NO i nastepny problem tym razem wiekszy ;/ Gdy podlaczam batke i próbuje strzelic nic sie nie dzieje tak jak bym chcial strzelac bez batki ( batka jest wporzadku) dzis popoludniu jeszcze strzelal normalnie. nie wiem czy na 100% to wina stykow wiec pytam was co jest jeszcze mozliwe w tym przypadku ?

Link to post
Share on other sites

spróbuj na "dziko" podłączyć baterię (jeżeli na 100% jest sprawna) bezpośrednio do silnika, jeżeli nie będzie reakcji to problemu szukaj w silniku, jak będzie działał to problem istnieje na "drodze" bateria-silnik, płytkę selektora ognia sprawdz również.

Link to post
Share on other sites

A ja mam taki problem :

 

Gdy patrze na komore HU (od wejścia kulek) nie ma głowicy cylindra (tej miedzianej ? ) i jak podłączam baterie słychać takie "cyk" i nic wiecej tak jakby silnik nie był w stanie ruszyć się .

 

btw. Pamiętam że był gdzieś jakiś temat o tym ale kompletnie nie moge go znaleść, chyba z nerwów ... proszę o pomoc jak najszybszą

Link to post
Share on other sites

Jak zapłaciłeś za replike i wina nie nastąpiła z twojego powodu to nie masz co się babrać w samodzielone rozbieranie, nikt Ci łaski nie robi to obowiązek producenta bez względu czy się umie serwisować własny sprzęt czy nie.

Link to post
Share on other sites

Przepychanie mocniejszą batką to rozwiązanie typowo siłowe i napewno nie rozwiąże problemu, bo jak łapiesz zacinke i nie wiesz czym ona była spowodowana (wadliwą częścią, błędem przy skręcaniu całego układu itd.) to tymbardziej wystąpi ona ponownie (zacinki i awarie nie biorą się z powietrza), wiadomo ciężko się rozstać ze swoją zabawką i ją odsyłać ale czasami trzeba. Najlepiej jak możesz to wyślij ją do serwisu odrazu, powiedzą Ci jaka była przyczyna i ocenią ogólny stan.

Link to post
Share on other sites

U mnie też wystąpił taki problem w mojej m15 SL strzelam, strzelam i tu nagle lekki zgrzyt i koniec, zero reakcji na wciśnięcie spustu.Bezpiecznik ok batka ok też ,myśle że to wina styków w karabinie bo są troche powyginane, muszę kupić nowy wtyk , wymienić i powinno być wszystko dobrze. Mam taką nadzieję ;].

Edited by clinic
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Lekki OT ale co tam ..

 

Replika wróciła z serwisu i przyczyną zacinki/nie strzelania repliki były urwane zęby na tłoku O.o wymienili mi na nowy i stwierdzili że była to wada konstrukcyjna tłoka ... :) Cieszę się bo jest przesmarowana i naprawiona a to tylko w niecały tydzień ! Polecam ASGshop przy okazji :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...