Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

No nic panowie - w sumie nie skończyłem jeszcze tej modyfikacji bo jak wyschnie ta, pomalować muszę jeszcze drugą stronę, ale efekt jest na tyle dobry, że musiałem się od razu pochwalić :P:

 

selektor1nk3.th.jpg

 

Na razie nie zdradzam szczegółów - w odpowiednim czasie zamieścimy na stronie artykuł opisujący jak przemalować selektor ;) (zamierzamy uruchomić cały dział "warsztat").

 

Ronin

 

p.s.

 

Efekt będzie jeszcze lepszy kiedy selektor się wytrze od używania - teraz wszystko jest "za nowe". Zastanawiam się czy nie przyspieszyć tego procesu kostką filcową...

Link to post
Share on other sites

To ja się też pochwalę:

selektorev3.th.jpg

 

Jeszcze schnie, ale efekt już widać, choć zbytnio rozstrzeliłem literki. Nie wiem jak w CA, ale u mnie czerwonych piktogramów nie można było zmyć, więc je delikatnie zdrapałem, a to co zostało pójdzie do zamalowania. Jako szablonu użyłem samoprzylepnych literek 7mm (wedle wyliczeń Ronina), tzn nie samych literek, a ramki, którą można pociąć i nakleić. Cały arkusz kosztował mnie 1,3 zł.

 

Zdjęcie jest trochę przekłamane, w rzeczywistości czerwony jest bardziej żywy. Zastanawia mnie tylko czy farby nie będą się nadmiernie zcierać, ale to czas pokaże.

Link to post
Share on other sites

Będziesz musiał jeszcze pomalować przełącznik trybu ognia bo widać dość mocno stary pasek. Zastanawia mnie czy nie da się jakoś "załatać" te stary wgłębienie. Może żywica się nada

Edited by Adrian"ADi"Krysztofiak
Link to post
Share on other sites

Panowie , czy któryś wie gdzie można nabyć ten element (patrz.element zaznaczony na obrazku poniżej)? Albo czy któryś z was posiada i byłby skłonny odsprzedać?

 

g36pubelerr8.jpg

 

Niestety mój został zgubiony już 'wieki' temu przez któregoś z poprzednich właścicieli.

Edited by Adrian"ADi"Krysztofiak
Link to post
Share on other sites

Sądzę tak ponieważ żołnierze sami dostosowują broń do siebie, np. ją skracając.

 

Jak to sobie wyobrażasz? Myślisz, że piechociarz idzie sobie do magazynu i mówi "poproszę krótszą lufę i łoże od wersji K, bo pełna jest dla mnie za długa. A, i wezmę jeszcze szynę pod kolimator i tego Eotecha - drugi od lewej!"?

 

Nie jest tak - żołnierze dostają na stan standardowy karabin a customują go (w jednostkach specjalnych) jedynie za pomocą dodatkowych akcesoriów (szyny ris, panele ris, montaż pod pas, przyrządy celownicze itp.), wymiennych w obrębie wersji o konkretnej długości lufy)... Konieczność skracania karabinu raczej nie zachodzi.

 

Wersja C z szyną z optyką jest w użyciu w policji w UK. BW w ogóle nie używa wersji C.

 

Ronin

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...