Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

danyboy: Jak wspomniał Ronin nadal będzie ta szyna wyglądać jak szyna od C ;)

 

Macie rację. Nic to, na razie zostanie tak, skupię się na pozostałych elementach, a na koniec, jak już wygram w totka to kupię oryginalną szynę ;)

 

Może macie uwagi do reszty repliki, poza tą nieszczęsną szyną?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bawiąc się papierem ściernym przy obróbce zamka G36 wpadłem na pomysł, że jeśliby użyć farbki Humbrola i pomalować z wierzchu komorę hop-up i okolicę to może udałoby się sprawić, że po pociągnięciu za rączkę przeładowania wnętrze repliki chociaż z daleka przypominałoby oryginał swoim kolorem. Niestety nie mogę znaleźć zdjęć z które mogłyby pomóc w doborze koloru.

Link to post
Share on other sites

Witam,

Czy błędem jest stwierdzenie ,że G36A1 z HKV jest wypierane przez G36A2 z szyną?

Czy patrzą na to pod kątem zmian w BW ,a rekonstrukcji piechoty nie lepiej jest sobie darować HKV i zainwestować czas w szynę RIS?

Choć możliwe ,że tylko się przesłyszałem... albo dosłowniej "przeczytało".

 

Pozdrawiam

Edited by Adrian"ADi"Krysztofiak
Link to post
Share on other sites

No to ciąg dalszy pytania...

Jakim jeszcze zmianom poddano G36A1(poza szyną pod optykę i szynami na przednim chwycie)?

 

 

2mma895.jpg

 

 

Jakie szyny nadawały by się do repliki tak by sprawiały wrażenie oryginału?

Edited by Adrian"ADi"Krysztofiak
Link to post
Share on other sites

Tak, wersja A2 wypiera wersję A1, ale zmiana nie ogranicza się jedynie do celownika - inny jest także chwyt przedni, a repliki długiego foregripu do wersji A2 na razie nie robi żaden producent airsoftowy.

 

Ronin

 

Niestety muszę cię zaskoczyć - foregrip robią chiole;) Kumpel sprowadzając z Gunnera ichnią konwersję do długiego g36 otrzymał lufę zewnętrzną sl8 i właśnie taki chwyt z kompletem szyn. Jakościowo porównywalny do CA.

 

Mam rozumieć, że wersja a2 powoli wchodzi na wyposażenie piechoty?

Edited by fidell
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

a co jak Javik (javelin) będziesz dociążał ołowiem? :twisted:

 

Niestety moja znajomość techniki militarnej jest co najmniej mierna, więc proszę o wyrozumiałość.

Ale tak, faktycznie chodzi o to - jeśli jest to jakaś znacząca waga, czy też różnica w stosunku do oryginału do naszych zabawek to tak, z przyjemnością dociąże magi :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pytanie do osób zorientowanych - gdzie i jaka bateria jest schowana w G36K po prawej (z granatnikiem)? Bo z tego co się orientuję to po założeniu granatnika nie ma miejsca na baterię w gripie?

 

img1922ch6.jpg

Edited by mag
Link to post
Share on other sites

Może ja coś dodam w końcu mowa o mojej broni ;)

Zrobiłem drobną przeróbkę wewnątrz. Wypiłowałem troszeczkę zbędnego plastiku by w/w Intellect wszedł bez problemu. Mam gdzieś nawet fotki z przeróbki. Może niebawem "szrajbnę" krótki artykuł o tej prostej przeróbce na naszej stronce.

 

Swoją drogą odkopałeś fotkę sprzed paru miesięcy a nam już sprzęt zdążył się ostro zmienić ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ty się nie odzywaj ;). Jakbym brał pod uwagę Twoje poprawne odpowiedzi to nikt inny prócz Ciebie by piwa na tym forum nie dostał...

 

Tak nawiasem, to w wątku z obszyciami w dziale o umundurowaniu jest jeszcze jeden konkurs ;). Ale widzę, że nikt się nie zgłasza z odpowiedzią...

 

Ronin

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...