Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi, a takiego tematu chyba nie było :)

Co lepiej kupic?

Opłaca się za tą cenę brać swd? Boję się o to że nie ma do niego cześci zamiennych...

Znowu w M24 trzeba by wszystko od początku wymienić i cena była by chyba taka sama... :???:

No i jeszcze czy do swd można wstawić tą spreżynę http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=2305 :-F chodzi mi o to, czy wytrzyma, bo części zamiennych do niego chyba nie dostane...

 

Drgunow

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=345

 

M24

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=895 plus tiuning na 540fps i precka.... :wink:

 

Jeśli ten tamat był i zgrzeszyłem umieszczając tu nowy to bardzo przepraszam ;-).

 

PS MOZNA TO PRZENIESC DO DZIAŁU O KARABINACH WYBOROWYCH,ZAGAPIŁEM SIE I POMYLIŁEM DZIAŁY... :wink:

 

 

 

/Medi - można, ale kukułczego jaja podrzucać nie będę, więc najpierw poprawiłem post. Stosuj konsekwentnie polskie znaki diakrytryczne.

Edited by Paramedic
Link to post
Share on other sites

Powiedzmy ze zabiłem żółtka i zakosiłem mu broń :) a M24 a M40 sie od siebie za dużo nie różnią...

Interesują mnie tylko te 2 które podałem w tytule

Czekam na jakieś wskazówki i propozycje

Hate wspominał o M21 a nie o M24.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz chociaż stylizować się na żołnierza amerykańskiego z okresu wojny w Wietnamie to M24 odpada. SWD nie wiem czy pasuje, ale taki ciekawy fakt: "dowództwo" że tak powiem bo nie pamiętam jaka instytucja dokładniej dawało po 3000 dolarów za każdy egzemplarz SWD zdobyty na wrogu. Nie podam źródła ale podejrzewam że wyczytałem to w książce "Snajperzy" Marka Czerwińskiego.

Link to post
Share on other sites

Hate,dzięki za info

Raczej wybiorę SWD,a jak ze sprężyną M190 albo M210? Da się to w ogóle naciągnąć...? I jak z tym współpracują inne mechanizmy,spust cylinder itp,udźwigną to??

 

Moje ghillie zrobione w 85% (nie na mnie ;P)

dscn6042uo5.jpg

dscn6042uo5.a54e65c470.jpg

 

dscn6044jf7.jpg

dscn6044jf7.0ab8bdcbf3.jpg

Edited by szymon91
Link to post
Share on other sites

Uwaga techniczna co do ghillie - o wiele za długie frędzle na rękawach. Będą się czepiać wszystkiego, będą ci koszmarnie przeszkadzać w czołganiu się - sprawdzone empirycznie.

 

No i jak masz zamiar coś w tym widzieć? ;)

Edited by Lajon
Link to post
Share on other sites

Szymon, widzisz, problem jest jeden... W związku z tym że za SWD dostawałeś trzy patyki - Większość wolała je sprzedać. Ale jeżeli chodzi Ci tylko o stylizacje to może być. ;)

 

Swoją drogą tak masakrycznie pogwałciliśmy już zasady tego działu że szkoda gadać - Sorry Jack...

Link to post
Share on other sites

W mojej m24 mam 380% i z mechanizmem spustowym nie mam najmniejszego problemu.Wystarczy przed strzelaniem przesmarowac dla lepszego poslizgu. Rowniez zastanawialem sie nad SWD ale slyszalem ze sa niecelne. Jako byly posiadacz rugera nie chcialem ryzykowac:)

Link to post
Share on other sites

Witam.Wątpie żeby żółtki wtedy miały Dragunowa, choziaż może... Ja na twoim miejscu wziąłbym M14 G&G lub CA (jak chcesz) bo do wyboru nie masz za bardzo karabinów wyborowych z tego okresu.Opcjonalnie możesz kupić AK-47 lub M16 Vietnam z lunetą,precke dokupisz lub jakiś tuning mały zrobisz i bedzie gitara :-P 8)

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Na 100% pierwsze sztuki SMD występowały w Wietnamie, ale tam raczej stosowano jako broń snajperską mniejsze bronie na 5,56 ze względu na "małe rozmiary" wietnamczyków. Były też Mosiny, Mausery, cała gama AK, a nawet StG44. A z USAńskich to: M21, M40, winchester mod. 70 i jakiś springfield.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...