Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Na wstępie pochwale się że posiadam 187 cm wzrostu, i jak przymierzyłem KZS'a rozmiar "2" i był jakby za mały. Z tąd moje pytanie, czy jest rozmiar "3". Ewentualnie czy jakieś zabiegi mogą "wydłużyć" mundur.

 

pozdrawiam w trwodze o swoja przyszłość :F

Edited by Fikus
Link to post
Share on other sites

Jak zamawiałem KZS w rozmiarze 2 to dostałem bluzę w rozmiarze 1, a gacie rozmiar 3 :-F

Spodnie "3" są idealne na każdego - mam około 170 wzrostu i są OK

 

Fikus, chodzi Ci o to, co przymierzałeś ostatnio na poligonie w Winowie ??

Link to post
Share on other sites

Witam

Na wstępie pochwale się że posiadam 187 cm wzrostu, i jak przymierzyłem KZS'a rozmiar "2" i był jakby za mały. Z tąd moje pytanie, czy jest rozmiar "3". Ewentualnie czy jakieś zabiegi mogą "wydłużyć" mundur.

 

pozdrawiam w trwodze o swoja przyszłość :F

 

Faktycznie, koledzy mają rację . KZS "trójeczka" jest trudno dostępny, naprawde sporadycznie pojawia się na Allegro. A ceny- proporcjonalne do dostepności. :cry: Generalnie jest to jedyny sensowny rozmiar dla wysokich albo solidnie zbudowanych.

Np. ja mam prawie 170 wzrostu i jestem "misiowatej" budowy, więc swój romans z "dwójką " zakończyłem na stwierdzeniu że wyglądam jak gościu z baletu w obcisłych rajtuzach :lol:

 

ostatnio udało mi się kupić bluzę od "trójeczki". :mrgreen:

Cudo- ciemne kolorki ( a jest sporo różnych odcieni KZSów), długie regulowane rękawy, i super wielki kaptur, którym można zakryć facjatę aż po szyję, a i tak przez materiał sporo jeszcze widać, choć na krótszym dystansie.

Nie powiem, kosztowało tyle co cały KZSik "dwójka" ale nie żałuję :-P

 

Mój best friend z kolei jest szczupły ale ma pod 180 wzrostu i też w "dwójeczce" by nie pochodził. Kupił "trójkę " i jest OK !

 

Tak wiec, jeśli trafisz na "trójeczkę" - bierz, no chyba że ci deseń nie podpadnie.

Dje klimacik, no i praktyczniejsze od KLMK.

 

 

 

 

 

 

Jak zamawiałem KZS w rozmiarze 2 to dostałem bluzę w rozmiarze 1, a gacie rozmiar 3 :-F

Spodnie "3" są idealne na każdego - mam około 170 wzrostu i są OK

 

Fikus, chodzi Ci o to, co przymierzałeś ostatnio na poligonie w Winowie ??

 

 

Albo można trafić na KZSa "składaka" . Mój friend kupił na Allegro bluzę KZS

"rozmiar 2 duży jak 3" - tak stało w opisie.

Rozmiarowo luzik, ale rękawy są w innym odcieniu niż tułów. Wygląda toto trochę dziwacznie, jakby rękawy przyszyto lewą stroną na wierzch :lol:

Edited by kryzys80
Link to post
Share on other sites

Blaknie :eek: Czemu :| ?

Nooo, od słońca ;)

 

A Klm-n będą na 190 czy też nie do zdobycia ?

Rozumiem, że chodzi o "dwuczęściowego KLMK"? Ja rzadko widuję same KLM'ny, a co dopiero na 190. Może lepiej już się zdecydować na coś lepszejszego, gdzie rozmiar nie będzie problemem? Np. Sumraka albo Partizana (można je bez większego problemu dostać w dowolnym kamuflażu). Cena w porównaniu do tego ile sobie sprzedawcy policzą za KLM na 190 wcale nie będzie aż taka duża.

Link to post
Share on other sites

Mnie zastanawia skąd taki wzrost cen. Ja za swojego KZS-a 3 rozmiar(do tego taki ciemniejszy- też rzadki dosyć) płaciłem 45zł. Było to jakieś 3 lata temu chyba. A teraz gdzie nie spojrzysz to bluzę jedynie pojedynczą można dostać poniżej setki.

 

PS>

Tak jak Kazik mówi, może warto się zastanowic nad nowszymi maskhałatami? Partizan, Gorka...

Cenowo nawet powoli porównywalnie a jakość niby lepsza...

Edited by eliasz
Link to post
Share on other sites

Mnie zastanawia skąd taki wzrost cen. Ja za swojego KZS-a 3 rozmiar(do tego taki ciemniejszy- też rzadki dosyć) płaciłem 45zł. Było to jakieś 3 lata temu chyba. A teraz gdzie nie spojrzysz to bluzę jedynie pojedynczą można dostać poniżej setki.

 

PS>

Tak jak Kazik mówi, może warto się zastanowic nad nowszymi maskhałatami? Partizan, Gorka...

Cenowo nawet powoli porównywalnie a jakość niby lepsza...

 

 

45 złotych za "trójeczkę. no to pogratulować tylko :-o

ja dałem za samą bluzę grubo ponad setkę. faktycznie ceny poszły ostro wprieriod.

no cóż, prawa rynku- w końcu mowa o towarze deficytowym.

a wspomnianego wyżej dwuczęściowego KLMK to na Allegro widziałem tylko raz, (ale był o ile pamietam za mały na mnie). znaczy się- rarytas ogromny.

Edited by kryzys80
Link to post
Share on other sites

Wzrost cen wynika m.in. z tego, że dostanie do kraju stało się bardziej problematyczne (chyba doszła konieczność uzyskania wizy, nie wiem czy przed wstąpieniem do UE też tak było). Tak to przynajmniej niby wygląda w przypadku jednego z głównych dostawców towaru na bazar bytomski (u którego zaopatrywał sie m.in Soviet Mrówka z Allegro).

Link to post
Share on other sites

Wołodia jeszcze daje rade, ale Igor z Ukrainy (?) wizy już nie ma.

 

Mam kzs'a trójkę tyle, że dosyć sfatygowany jest. Spodni prawie nie używałem, bluza wyblakła, jakieś przebarwienie... i jak to często bywa na hali chyba się materiał skończył i zabrali inny odcień ;)

Jest troche za duży na mnie, wolalbym bluze od dwójki. Za to spodnie są ok.

Jak ktoś bardzo chce mogę się go pozbyć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...