Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty do munduru..


Recommended Posts

Witam poszukuje odpowiednich butów do zabawy w ASG. Nigdzie nie mogę zdobyć coś dla siebie. Hmm.... problem łatwy allegro i szukasz ale ja mam mały problem mój rozmiar wynosi 51 (16,5 US). Nigdzie nie mogę odszukać takich butów (jedynie ebay.com). Proszę o pomoc....

Link to post
Share on other sites

Wyślij też zapytanie do butywojskowe.pl

Ceny spore ale m.in. Maindl takie rozmiary robi.

 

Podobno też we włoszech duze rozmiary o dziwo są łatwiejsze do dostania. Moze namierzysz cos przez net.

Inne rozwiazanie to poszukać cos wśród butów trekingowych.

 

Ważne też jak już patrzysz w rozmiarówce z za wielkiej wody abyś wiedział jaką szerokość potrzebujesz i, że nie tylko różni producenci ale i różne modele nie koniecznie są tej samej długości w środku.

 

Cóz zakupy przez internet przy butach to dość ciężka sprawa. Sam kilak razy coś odsyłałem albo sprzedawałem dalej.

Edited by lup
Link to post
Share on other sites

z tańszych opcji możesz zainteresować sie butami polskiej firmy Protektor. Wiem że robią coś co nazywa się "trzewik męski grom", wygląda jak hitec'i ;) i podobno kiedys w tym Grom biegał. Kosztuje mało, a rozmiarówk jest napewno do 48, bo sam takie mam. Dalej powinna tez byc, pytanie jak daleko dalej...

Link to post
Share on other sites

Strona Protektora

http://www.protektor.lublin.pl/

Zajrzyj na listę dystrybutorów, moze jest coś w twojej okolicy. Albo zadzwoń (namiary pod "kontakt"), miłe Panie z centrali producenta powiedzą ci jakie są możliwości (dzwoniłem po pewne detale, i tak kupiłem w stacjonarnym sklepie bo z racji na pewne sprawy ortopedyczne wolę buty przymierzyć przed zakupem).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...