Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adidas GSG9


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wspinać to też się można w trampkach to po co ci buty GSG? A gorzej będzie jak podczas wspinaczki zacznie padać deszcz...

 

Pesiusie the Hunterze jak by był temat o tri colorze to jestem pewien że napisałbyś coś takiego. "Wspinać to też się można na waleta to po co ci tri color?" Qrde stary reaktywuj monty pythona.

Link to post
Share on other sites
  • 8 years later...

Ja prawie zajechałem 9.2 dopiero po 7 latach.Skóra jest mocno porysowana od szkła i betonu,łączenie podeszwy i skóry buta zaczyna puszczać w okolicy pięty i palców. okolicy. Podeszwa ściera się na betonie ale nie znaczy że zgubisz ją po jednym roku. Po prostu nie są to buty do dreptania po kilka hr/ dobę po placu defiladowym.

Gsg 9.3 low używam teraz bo jest ciepło, i nie przeszkadza mi to że nasiąkają wodą od patrzenia. Wczoraj troszkę poszaleliśmy, było dużo brodzenia po bagnistym terenie koło zielonki, a potem las pełen jagód, więc kolor im się trochę zmienił.

Jakbym miał brać buty na cały rok w teren i do cqb to chyba znowu brałbym adidasy.Troche żal mi moich zephyrów :teethh: .

 

Ad gsg 9.x Cena trochę boli mój cebulacki portfel ale słodycz taniego zakupu mija szybko zostawiając gorycz produktu podłej jakości :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...