Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem z hu w m4 s-system PJ


Recommended Posts

Witam wszystkich!

Mam problem z HU w moim m4 z PJ-ota, a mianowicie coś się dzieje z dystanserem i nie podkręca on kulki, problem jest tak poważny ze nawet po przyklejeniu na "chama" dystansera dalej wystaje nad hu i niepodkreca kulek, a dziwne ze karabin, który ma 340fps nawala bliżej o polowe od karabinu z 250fps(ze sprawnym hu). A moje pytanie tyczy sie tego czy da sie naprawić tego już zamontowanego hu/czy kupno nowego załatwi sprawe. Drugie pytanie to czy wymiana gumki cos pomoże(mam wstawiona czarna z G&G)

Pozdrawiam

Bonzo

Link to post
Share on other sites

M4 PJ której generacji? Jaki przebieg? Mam wstawione = kto wstawiał? Dystanser też jest G&G?

 

nawet po przyklejeniu na "chama" dystansera

Gdzie go przyklejasz?

Jaką masz komorę? Plastikową, stock?

czy kupno nowego załatwi sprawe.

Wymiana komory na metalową porządnej firmy (np. SRC) może wiele dać.

 

A moje pytanie tyczy sie tego czy da sie naprawić tego już zamontowanego hu

Póki co trudno powiedzieć co jest nie tak. Za mało informacji udzieliłeś.

 

Z tego co napisałeś wynika, że albo dystanser albo regulacja jest wadliwa. Nie wiem co to czarna gumka HU od G&G (sam mam zieloną), ale może jest za twarda na tak małą prędkość wylotową. Wyjmij gumkę, obejrzyj ją, czy nie ma pęknięć, uszkodzeń, czy nie obrywa się gdzieś. Może wystarczy większy dystanser. Sprawdź czy regulacja w komorze działa prawidłowo.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Chłopie, czy ja dobrze rozumiem? Przykleiłeś dystanser żeby nie wystawał? No przecież dystanser musi wystawać... Tam nic nie wolno przyklejać. Dystanser ma sedzieć w dziurce a na tym ma być gumka HU. Dystanser ma za zadanie wybrzuszać gumkę tak, żeby podkręcała kulki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...