Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam :).

 

Uh i kolejny post. Dosyć to męczące. Chyba trzeba zrobić przerwę od kompa, bo już się wszystko miesza, a historia jest zapełniona tylko stronami o airsofcie..

 

Mianowicie, chodzi o karabin produkcji Tokyo Marui-PSG-1. Przeczytałem wszystkie posty, z gumkami (hop-up oczywiście), silnikami, ale dalej pozostał lekki niedosyt i parę pytań bez odpowiedzi. Co w końcu tak naprawdę należy wymienić w tej replice, żeby osiągnąć 500-550 fps i cieszyć się stabilną pracą??

 

Zestaw systemy FTK 200% lub 300%, to już wiem.

Lufę precyzyjną prometheus 6,03 i i gumkę czerwoną hop-up tej samej firmy, to już też.

 

Ale jaką baterię wybrać, bo ponoć pasują tylko mini. Do tego podobne pytanie nasówa mi się kiedy myślę o okablowaniu, silniczku (chodź systema magnum chyba starczy, tylko jaka long, short..). Zastanawia mnie też kwestia GearBoxu, który wymieniany jest w niemal każdym AEGu przy ostrym tuningu mocowym Hm, po prostu nie znalazłem wzmocnionego do tej konkretnej repliki

 

Czy stockowy GearBox jest aż tak wytrzymały, że daje radę ze sprężynami M150, M170??

 

Chyba wreszcie zostal znaleziony karabinek, chodź pewnie za chwilę zobaczę jakieś inne cacko i.. A zresztą, czekam na odpowiedzi posiadaczy.

Link to post
Share on other sites

Może ktoś pokazać, lub podać numer kabli, które należy wybrać do PSG-1. Z oferty www.wgcshop.com .

 

I mam jeszcze pytanie odnośnie wytrzymałości GearBoxa i podzespołów z FTK Systemy. Ile średnio, jeśli można tak napisać, wytrzymują??

 

W zestawie jest mosfet system, ale tylko jeden. Czy ten z FTK różni się czymś od tego sprzedawanego pojedyńczo w specshopie, który nota bene kosztuje 200 zł.?

 

Wystraczą z tego co przeczytałem, następujące podzespoły (dla tych co będą szukać):

 

lufa precyzyjna prometheush/pdi 6,03 mm, 650 mm

zestaw systema FTK 300%/400%-są w nim już łożyska i wszystko co potrzebne

gumka hop-up prometheush czerwona/lub systema czarna

silnik systema magnum medium/fabryczny też ponoć daje radę przez jakiś czas

 

 

Bateria, łądowarka itp. już od własnych upodobań, ale ponoć do tak mocnego tuningu trzeba baterie 9.6 V 2400 Mh, da się przerobić takowy model od Sanyo, zrobił to Kolega Sminglas, któego nie omieszkam pomęczyć w tej sprawie w razie ewentualnego zamówienia, bo jak na razię "Out of Stock"..

Edited by Sniperai
Link to post
Share on other sites

Chodzi Ci o h na końcu, czy chcesz zaistnieć?

 

A w temacie, kolejne pytanie. Zostanie pewnie bez odpowiedzi, ale.. Da się przerobić jakoś baterię, chodzi mi o własne ustawienie akumulatorków. Ktoś sam próbował, czy lepiej zlecić to fachowcom, np. tym w sklepie?

Link to post
Share on other sites

Chcąc naśladować cynizm znanych na tym forum użytkowników sam popracuj nad językiem, bo o ile ich docinki napisane są bardzo przemyślanie i ciekawie, to Twoje ograniczają się do prymitywnych odzywek w stylu np. Twojej ostatniej wypowiedzi w tym temacie.

 

Dalszy bełkot w postaci emotki, którą uważasz za szczyt wysublimowanej wypowiedzi, lub jednozdaniowe nie wnoszące nic do tematu wypowiedzi będę ignorował.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...