Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Knights of the Old Republic


Recommended Posts

Jest czymś nie do przyjęcia, że nikt jeszcze na założył tematu o tak świetnej serii jaką niewątpliwie jest KotOR I i KotOR II. Moim skromnym zdaniem najlepsze gry z uniwersum SW. Każdy fan RPG powinien się nimi zainteresować. Powstały setki jeśli nie tysiące modów. Tak więc kto nie grał musi nadrobić :!:

 

Niech moc będzie z wami ta jasna czy też ciemna. ;-)

Link to post
Share on other sites

Belutek pewnie, że najlepsze gry z uniwersum SW, fabuła jest niesamowita (z naciskiem na druga cześć), no i fajnie jest wczuć się w rolę Lorda Sithów. Czekam teraz na część III, ponoć ma być tylko robiona pod rozgrywki sieciowe, trochę szkoda.

Link to post
Share on other sites

No sieciówki to jednak nie mają takiej fajnej fabuły. Faktycznie II miała lepszą, ciekawszą i mroczniejszą fabułę od I, ale skaszanili ja mnóstwo wyciętych wątków jak choćby fabryka robotów HK-50, i pierdyliard innych questów i miejsc. Gdyby gra wyszła jakiś rok później to byłaby o niebo lepsza. Jest jeszcze cudna lokacja w dokach na nar shaddaa od której nie można dojść, efekt cięć w fabule i świecie... :/

Tak więc jedynka gorsza pod względem fabuły jednak bardziej dopracowana, nie ma tam niedokończonych miejsc, questów itp. co w II zdarza się nader często.

Edited by Belutek
Link to post
Share on other sites

Z tymi questami w dwójce to się zgodzę, mogli dużej popracować i wypuścić lepszą wersję, ale polityka obsidianu jest taka a nie inna. Poza tym w II końcówka doprowadziła mnie do lekkiego zdziwienia, liczyłem na coś jeszcze a tu nagle się pojawiają napisy, wtedy myślałem, że przespałem jakiś fragment gry :-P

Link to post
Share on other sites

Ja jak w kotorze II stwierdziłem iż mój miecz był seledynowy, a potem zobaczyłem go w łapkach Atris to się nieomal uchachałem ze szczęścia. ;D

Jednak potem okazało się że miecza się za ch....iny ludowe nie da rady odzyskać. :/

A tak to lubiłem proste kolory, zielony, ew. fioletowy. W kotorze II jest nawet brązowe ostrze. A od pomarańczowego różni się minimalnie.

Link to post
Share on other sites

Gra genialna, przeszedłem obydwie części mnóstwo razy. Ech, bywało tak, że jak usiadłem do niej o 7.00 rano, to "za chwilę" patrzyłem na zegarek i była już 15.00...

 

 

U mnie było odwrotnie, ja kończyłem czasami grać ok 7 rano. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...