Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A4 - oslona wyrzutni lusek


Recommended Posts

Witam, nie znalazłem innych tematów z tym związanych - może przez pośpiech, nie ważne. Tak jak w temacie mam problem. Odpadł ten mały zasrany dzyndzel i osłona jest cały czas otwarta :poddanie: i mam pytanie: czy ktoś ma jakiś patent aby to naprawić :?: z Góry dzięki za pomoc.:arrow: ;-)

 

Hikossi

Link to post
Share on other sites

Taa wystarczy zrobić patent stosowany w CA, jak powiedział przedmówca.

 

Jak nie to możesz po prostu spróbować dorobić ten bolec z kawałka drutu, czy coś podobnego. Albo poszukaj kogoś w środowisku kto wymieniał plastikowe body na metal to na pewno będzie miał takie coś w zapasie.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja polecam tez zamianę sprężynki,przynajmniej przypadkiem Ci się klapka nie otworzy podczas strzelanki.

 

Viamortis-Ta sama część padłą mi w marcu W HK 416.Próbując jakoś to załatwić obdzwoniłem wszystkie większe sklepy ASG (capri,gf,krk,asgshop i specshop)

i nigdzie nie mieli a pani z Krakowa uprzejmie powiedziała że jeżeli czegoś nie ma na stronie to i u nich też.(Dziwna z tym sprawa troszkę bo komory do m14 Agm-u nie mają na stronie a przyszła szybciutko :???: )

Link to post
Share on other sites

Dzięki za foto tak zrobiłem xD a co do krakmana faktycznie mają to za około 15 zł jak mówili pozdrawiam.

 

p.s. będe pomiędzy 11 a 19 lipca w Zakopanym może zachacze o Kraków. Jeśli ktoś wie coś o jakiejś strzelance niech da znać jak może.

kom 500675604

z góry dzięki

Edited by hikossi
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...