Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam. mam trzy pytanka .... do gietki z JG jakie najlepiej kulki uzywac (350fps) 0,20g czy 0,23g ??? i w jaki sposob (w miare tani i łatwy) mozna z tuningowac g36c.??? i w jaki sposob mozna przedluzyc lufe ??? (zadowolił by mnie jakis tlumik który zwieksza moc :evil: dzieki z góry za odpowiedzi pozdr

Link to post
Share on other sites

Ja zrobiłem sobie porównanie i powiem że gunfire 0.23 i 0.25 straszna bieda, src taiwan

0.23 bieda , pestki i blastery porażka, P&J 0.25g przyzwoicie, ale sie zdarzyły zacinki , więc sięgnąłem dalej...

G&G 0.25, tak to są dobre kulki, odnotowałem widoczną poprawę skupienia , a co za tym idzie wzrost zasiegu skutecznego. I je właśnie najbardziej polecam.

Pozdrawiam!

Na przyszły weekend zamówię TM , zobaczymy jak sie spiszą...

Edited by kombat69
Link to post
Share on other sites

Kumpel strzela na 0,23 ICS'a i bardzo je chwali (wszystko stockowe). Testował różne firmy i wybrał właśnie te. A tak swoją drogą kulki różnie latają na różnych gumkach hop-up. Najlepiej przetestować kilka firm i mas na konkretnej replice.

Link to post
Share on other sites

dzieki za info w sprawie kulek , a czy ktos by mógł mi powiedziec w jaki sposob i w miary tani można tuningowac gietke ????

 

 

Dobra gumka hop-up guarder albo systema, uszczelnienie teflonem, możesz kupić prec lufę, i markowa sprężynę m110 i powinno śmigać super. :killer:

Edited by HUGO_HUGO
Link to post
Share on other sites

No i kłóć się z takim. Na m110 wszystko ładnie hula przez ponad 6tys kulek, a części GB są w bdb stanie.

A co do tuningu, to kolejność według mnie powinna być taka:

- gumka silikonowa

- precka

- m110

- prowadnica oraz łożyska dla lepszej kultury pracy.

 

 

Nic więcej już nie potrzeba do takiego sub-karabinka.

Edited by Cyrek
Link to post
Share on other sites

No i kłóć się z takim. Na m110 wszystko ładnie hula przez ponad 6tys kulek, a części GB są w bdb stanie.

A co do tuningu, to kolejność według mnie powinna być taka:

- gumka silikonowa

- precka

- m110

- prowadnica oraz łożyska dla lepszej kultury pracy.

Nic więcej już nie potrzeba do takiego sub-karabinka.

 

 

Całkowicie się zgadzam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie będę tworzył nowego tematu tylko na szybko zapytam tu. Mam G36c od JG i na starcie wymienioną gumkę hop up na guardera przezroczystą silikonową. Problem mam taki, że strasznie ciężko chodzi pokrętło od regulacji hop upu. Palcem nie ruszę a nawet czymś twardym nie mogę bardzo ruszyć. Czy to jest normalne? Chciałbym osłabić moc hop upu bo o,2g lecą mi za bardzo do góry. Boję się po prostu czegoś sobie nie spieprzyć ;]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...