Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, mam do was pytanie, jako do dorosłych AEG'owiczów. Otóż niedawno kupiłem Cm.028C, i ogółem z repliki jestem zadowolony. Jednak podczas strzelanki intryguje mnie jedna rzecz, ta że jeżeli strzelam szybko z Semi ( ciągle klikam spust) to potrafi się zablokować tak, jakbym ustawił na safe. Wtedy musze zmienić na SAFE, z powrotem na Semi i mogę strzelac. ( nie mylcie tego z tym że aeg nie strzela poprostu, bo to nie jest to samo ...). Druga sprawa to to, że jak prowadzilem na zmianę Semi - Auto, ( zmieniałem często tryby) to raz jak zmieniłem na auto to strzelał dalej jak z semi. Wtedy zmieniłem na semi i z powrotem na auto, i był git. I mam do was pytania, czy te zachowania są normalne, i czy ja jestem przerważliwiony czy coś jest nie tak...? ( Warto chyba dodać że bateri nie miałem chyba na maxa naładowanej, bo to było drugie 'doładowywanie', ale jak podłączyłem baterię do ładowarki to okazało się że ta nie była w sieci, co z tego co wiem, powoduję utratę energii. Z góry dzięki za odpowiedzi !

Link to post
Share on other sites

Raczej jest to normalne.

 

Z tym blokowaniem na semi można łatwo poradzić sobie kupując porządny akumulator (chyba, że wolisz ingerencję we wnętrzności repliki).

 

oj, kupie ten akumulator, bo o ile koledze starcza na 4 Hi-Capy to mi już zaczyna szprechać po półtora ;). Z tym że mam jeszcze jedno pytanie, znasz jakieś baterie które byś mi polecił?

Link to post
Share on other sites

Bez żadnych przeróbek to niestety tylko 8,4V stick (intellect lub firefox).

Da się tam upchnąć 9,6V 2200mAh G&P, ale to już wymaga drastycznej ingerencji w konstrukcję repliki.

 

Inne wyjście - wyciągnąć kable na zewnątrz i nosić akumulator w ładownicy na kolbie :roll: Wtedy można by zastosować dowolny pakiet na dużych ogniwach.

Link to post
Share on other sites

Bez żadnych przeróbek to niestety tylko 8,4V stick (intellect lub firefox).

Da się tam upchnąć 9,6V 2200mAh G&P, ale to już wymaga drastycznej ingerencji w konstrukcję repliki.

 

Inne wyjście - wyciągnąć kable na zewnątrz i nosić akumulator w ładownicy na kolbie :roll: Wtedy można by zastosować dowolny pakiet na dużych ogniwach.

 

w ładownicy to jest śrubka która uniemożliwia włożenie tam czegokolwiek, wiem bo kolbe rozkładałem na czynniki pierwsze ;P. Czyli ta bateria, http://taiwangun.com/?str=product&prId=540 Była by ok?

Link to post
Share on other sites

...w ładownicy materiałowej (takiej jak na magazynek).

 

Ten akumulator z linka powinien wystarczyć.

 

lol, źle przeczytałem, przeczytałem 'prowadnica'. W każdym razie przepraszam za gadanie bzdur i dzięki, teraz już się czuje jakoś tak lepiej wiedząc że z repliką wszystko jest ok :)

Link to post
Share on other sites
Riddick' date='18/7/2008, 10:21' post='812160']

Jeszcze tak od byłego posiadacza AK. Nie baw się selektorem tak żarliwie bo cię będzie czekać wizyta na serwisie bądź własnoręczna zabawa z regulacją selektora:D.

 

Przyjął, zrozumiał ! :P. Dzięki za ostrzeżenie, bo dzisiaj wpadłem na genialny pomysł żeby troche tym pomachać ażeby działało luźno, już trochę się bawiłem, ale dalej nie będę, obiecuje :P.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...