Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marushin Mauser


Recommended Posts

Witam,

kupiłem niedawno używanego, Marushinowskiego Mausera. Kilka dni później przyszedł mi do niego GreenGas, więc od razu naładowałem komorę w zamku, wystrzeliłem koło 20 razy i gaz się skończył. Odłożyłem karabin na jakiś czas, może 30 minut i poszedłem zająć się czym innym, gdy wróciłem, znów chciałem go naładować, jednak gaz uciekał przez zawór w zamku, który służy do wystrzeliwania kulek i lufę. Zadzwoniłem do sprzedawcy, powiedział, że miał z nim taki problem od nowości, że wymieniał kilka razy uszczelki, ale ciągle jest to samo. Poinstruował więc co mam zrobić aby go ponownie naładować, ale dalej nic z tego. Niestety, nie mam do niego żadnej instrukcji, ponieważ ostatni właściciel ją gdzieś zapodział. Czy ktoś, kto posiada takiego Mausera mógłby mi ją zeskanować, albo powiedzieć co mam w takim przypadku zrobić? Dodam, że zarówno karabin jak i gaz przeleżały te 30 minut na dworze, w cieniu, w temperaturze około 30 stopni.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Ekshumuję temat.

Mam ten sam problem. Z tym, że karabin do mnie przyszedł i od razu coś nie tak było. Gaz przelatywał przez zamek jeden do jednego. W sklepie sprawdzali czy działa przed wysłaniem, podobno. Ani jednej kulki nie wystrzeliłem. Od razu po zakupie replikę odesłałem do serwisu. Prawdopodobnie nie wolno używać greengazu tylko HFC134a i low pressure. Przyszło mi to na myśl gdy na pudełku zobaczyłem ostrzeżenie przed używaniem green i redgazu. Za to w podpisanej i ostemplowanej instrukcji-gwarancji stało że, należy używać greengazu ultra, to tak na marginesie. Ja użylem HFC134a Tokyo Marui, ale nie wiem czy w sklepie tego użyli. Z resztą ta instrukcja była prawdopodobnie od pistoletu mauser. Abstrahując już od problemu z gazem to i tak za taką cenę spodziewałem sie czegoś lepszego.

Edited by Q800
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...