Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A2 [JG]


Recommended Posts

Haha Luxis siema :).

 

O tej replice było już dużo, poszukaj raczej tematów w stylu "III generacja JG" i poczytaj o tych replikach, bo wszystkie emki III generacji są na tych samych podzespołach. Ogólnie wszyscy piszą, że III generacja to porażka, i lepiej zainwestować w II, ewentualnie kupić III zmienić sprężynę na słabszą. Albo lepiej rozejrzyj się za tzw "IV" generacją JG, występującą pod marką GFC na www.gunfire.pl . Ma metalowe body i lufę precyzyjną (chińską więc nie wiadomo jak z jakością) w stocku. W dodatku mosfet i inne tego typu sprawy. Kosztuje w okolicach 650 zł.

Link to post
Share on other sites

Efekt chwiejnej lufy występował w P&J ze względu na długość metalowej lufy zewnętrznej. W JG ten odcinek jest o wiele krótszy więc efekt chwiejnej lufy jest zminimalizowany, a jeśli nawet wystąpi to po zdjęciu gripu jest możliwość dokręcenia imbusami śrub, i znowu mamy sztywną lufę.

 

Jestem pewny, mam i JG i P&J.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 3 years later...

Jako, że jest to oficjalny temat to chyba mogę opisać dokładnie tą replikę w temacie o dokładnie tej replice.

Jako, że jest po przejściach to podzielę to na wady i zalety.TO SĄ ZALETY I WADY MOJEGO EGZEMPLARZA.

 

a)zalety:

-w stocku 35-40m celnego zasięgu potem skręca ostro w górny lewy róg. (plastikowa dwuczęściowa komora)

-po wymianie pękniętej dyszy ( :zastanawia: ) na randomową z delta shop'u, wsadzeniu m110 guardera, wymianie komory na metalową shs, jakiejś lufy od ca, dołożeniu paru części od lepszych* jakościowo producentów zasięg wzrósł do 50m celnego w porywach do 60m jak się posiedzi i wyreguluje hop up.

-plastik o ciekawym kolorze przez co nie musimy udawać, że to jednak metal.

-brak szczeliny między częściami body.

-gniazdo przyjmujące wszystkie magi.

-lufa zewnętrzna siedzi sztywno

-kolba stała nie lata na boki.

 

b)wady:

-aby zamontować komorę jedno-częściową musiałem wyciąć worek plastiku.

-aby otworzyć repliką po zamontowaniu nowej komory trzeba było wyciąć tylne ucho górnego body bo nie chciało wskoczyć.

-sprężyna od rączki przeładowania strasznie się wyrobiła.

-farba zielonkawo,brązowa po zarysowaniu odrywa czarny plastik pozostawiając dziurę na 0,01 mm tak czy inaczej małą ale paznokieć haczy.

-środkowy (ten mały) pin strasznie się wyrabia.

-częste problemy z pracą spustu po rozebraniu gb... po jakichś 20 energetycznych zmianach trybu wszystko zaskakuje i jest dobrze.

-kable od silnika są za długie o jakieś 2 cm każdy( :bialaflaga:) przez co silnik ma problemy z dociskiem.

 

Ogólnie jak na części w nią wsadzone, czyli okolice 100zł mamy replikę z 50-60 metrami zasięgu skutecznego i zarazem maksymalnego. Napisałem bo mi się nudziło, nikomu się pewnie nie przyda ale kto wie...

 

*lepszych- w tym przypadku bardziej cenionych i niezawodnych oraz uznanych za producentów stałego standardu a nie losowych perełek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...