Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin ,,Wyborowy'' do 1000złWitam , zastanaiwam się nad kumpnem karabinu snajperskiego.


Recommended Posts

Witam , zastanaiwam się nad kumpnem karabinu snajperskiego.

- L96a1 Well Warrior 1 (wymienione - Lufa , komora , prowadnica)

- M700 KJW - czyste

- m14 Cyma + jakiś tam tuning do 450 fps (czekam na propozycje)

- Zastava z JG + tuning do 420 fps (też czekam na propozcyje)

- Mk12spr boyi

- SPR PJ

 

Co wybrać??

Link to post
Share on other sites

Taki zestaw nadaję się tylko do powieszenia na ścianie , do tego musisz kupic lufe , komorę hopa ,gumka ,zestaw spustowy , sprężyna , rączkę do przeładowania , pewnie coś jeszcze pominąłem bo się nie nam na springach ale to jest minimum żeby to była snajpa .

Link to post
Share on other sites

Cholera.. Nie da sie zrobić za 1000zł snajperki.

M14 za 1000zł też nie zrobisz na "cacy".

 

Poszukaj w dziale aeg II klasa a nie szukaj odpowiedzi w dziale karabiny wyborowe. Chyba, że już ludzie są tacy leniwi, że nie potrafią samodzielnie szukać.

 

G36k z precką systemy + gumką systemy będzie ok. I koniec tematu bo w ten dział słynie z głupich wątków... zakładanych niestety przez niewiedzę.

Link to post
Share on other sites

Taki zestaw nadaję się tylko do powieszenia na ścianie , do tego musisz kupic lufe , komorę hopa ,gumka ,zestaw spustowy , sprężyna , rączkę do przeładowania , pewnie coś jeszcze pominąłem bo się nie nam na springach ale to jest minimum żeby to była snajpa .

 

Się ostro zagalopowałeś. :)

 

W M24, poza włożeniem tego http://asgshop.pl/produkt.php?id=212, z miejsca do wymiany jest lufa i komora HU, reszta może zostać.

Edited by Lajon
Link to post
Share on other sites

Za 1k to chyba się nie da.

Jak weźmiesz SPRkę i wymienisz sprężynę na 140 + dłuższa precka + cylinder + gumka HU, to wyjdziesz w granicach 1000zł z robocizną, ale licz się z tym, że szybko będziesz robił kółka i tłok.

Jak dokupisz zębatki, łożyska, tłok, głowice i cylinder boreup, silnik, dyszę i mocniejsze aku to możesz włożyć pewnie i M170, ale to koszt > 1k w sam upgrade a i to bez obudowy GB, komory HU, popychaczy itp.

Link to post
Share on other sites

Piszę to któryś raz ale niech będzie. Poldeck o ile się nie mylę pisał o taniej snajperce.

Przepis jest prosty. usr11 HFC + ktoś z forum co dorabia części (seary i tłok) + prosta luneta za 70zł z allegro + sprężyna + precka + gumka = snajperka za 1000zł. 500fps, precyzja, wytrzymałość.

 

A co do snajperki z aega jak najtaniej to:

Replika z rodziny g36, AK, steyr, byle nie emka, nawet MP5 będzie dobre, chodzi o szczelność komory HU względem GB. MP5 jest o tyle nie w smak, że ma gb v2 i to PM ;).

Niech będzie snajperka z AK.

Kupujemy zdezelowane AK z cymy np. dokupujemy krótkiego maga za 30zł, montaż pod optykę, na gunfire widziałem za 49zł, lunetę z allegro za 70, montujemy jakiś bipod dajmy na to, że za 70zł montaż już samoróbka. Wizualnie już gotowe. Teraz środek:

ICS 3000T 170zł, zbrojenie UESa 0zł, zębatki jakieś TU 150zł, łożyska 30zł, tłok DF 100zł, prowadnica 30zł, BU systemy 250zł, mosfet + kable z allegro 40zł. Sprężyna opcjonalnie m130-m150. Do całości silikonowa gumka systemy i precka systemy w sumie 140zł.

Za całość wychodzi 150+30+50+70+70+170+150+30+100+30+250+40+40+140=1 320

Za kompletny full zestaw.

Edited by hellmans
Link to post
Share on other sites

a zespół spustowy ? :wink: tłumik? Bo gdzie schowasz wystającą lufe? Bo jak masz brać krótką precke to sobie odpuść. Czytasz wogóle forum? Jest jasno napisane że NIE DA SIĘ ZROBIĆ SNAJPERKI ZA MNIEJ NIŻ 2k PLN jak nie wiecej nawet dorabianiem części za połowe ceny niż firmowe przewyższa tą cene (patrz Warrior plus tuning) jezlei to ma być snajperka to luneta bipod. Odpuśc sobie bycie snajperem bo za taką kase się NIE DA! Jeżeli chcesz nadal być to uzbieraj jeszcze do 3k i wtedy kup coś porządnego.

Link to post
Share on other sites

Cyba ze masz kogos znajomowgo kto ma frezerke i tokarke alby wytoczyc cześc.

Kupujesz tylko to co potrzebne ( precka, gumka, komora, sprezyna no i baze pod tuning [najlepiej w tym wypadku chyba warriora]).

Za tysiąc złotch masz snajpe ale wiadomo nigdy nie wiadomo jak bedą działały dorabiane cześci i co z tego wyjdzie.

Napisz do Necrona...no sie bawił i zrobi z wariora w ten sposó potwora :D

Link to post
Share on other sites

a zespół spustowy ?

 

Ile razy mam pisać, że M24 przy springu 300% nie potrzebuje zespołu spustowego?

 

:wink: tłumik? Bo gdzie schowasz wystającą lufe? Bo jak masz brać krótką precke to sobie odpuść.

 

Sam nie mam tłumika i precke Promyka, działa aż za dobrze. Między precką 650 a 510 różnica jest praktycznie niezauważalna, za to życzę powodzenia w jakimkolwiek manewrowaniu repliką czy czołganiu się, kiedy nie dość, że masz samą replikę zajebiście długą i niewygodną to jeszcze dołożysz tłumik. Ja sam tłumika używam okazyjnie, i on służy do tłumienia a nie chowania precek.

Link to post
Share on other sites

no to widac jakie lufy porównywałeś:/ Ja miałem dobry przykład dwie lufy tego samego producenta. Promyka 590 i 650. I nie czaruj tutaj bo różnica była dośc spora jak za te 6 cm :/ które i tak w każdym tłumiku się chowały. Jeżeli Ty wiesz lepiej to chyba polowa snajperów w ASG robi źle bo dają długie lufy i przykrywają je tłumikami. Co do zespolu spustowego. Ile strzałów oddałeś i zaglądałeś do środka czy jest jakieś zmęczenie materiału?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Różnica 20 fps prawdopodobnie wzięła się z samej sprężyny - po prostu Chińczycy w fabryce jedną źle utoczyli (takie rzeczy to normalka).

 

Zamiast lufy Deepfire lepiej wziąć Prometheusa. Części które wymieniłeś powinny pasować do SPRa (do SR25 nie mam pewności). Niestety zbudowanie porządnej snajperki - jak widzisz - kosztuje. Do tego gearboxa przydałby ci się jakiś silnik o dużym momencie obrotowym, bo chiński może ci się zwyczajnie zadławić na takiej sprężynie.

Link to post
Share on other sites

Nie. Bez mocnego silniczka i dobrej baterii będzie się zacinać, nie kończyć cyklu, albo wogóle nie będzie działać.

 

Precka to też strata pieniędzy, jeśli to ma być karabin wyborowy to na tym elemencie oszczędzać nie można. Promyk albo KM zależnie od tego czy chcesz strzelać tylko na single czy czasem użyć auto.

Link to post
Share on other sites

Aha rozumiem.

Polecicie jakiś tuning z linkami do mk12mod1 bo nie wiem czy nie taniej wyjdzie złożenie całego Gearboxa z części niż kupienie kompletnego mechaboxa z silnikiem.

Prosił bym o spis części z linkami , abym się zmieścił w 2000zł razem z bronią i aby miała ok.520fps

Z góry dziękuje koledzy :)

Edited by tymbark222
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...