Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Siła potrzebna do naciągniecia sprężyny m210


Recommended Posts

  • 1 month later...

To ja się pochwale, 25 podciągnięć (tylko raz mi się udało, byłem u szczytu formy), 90 brzuszków (i te zakwachy na drugi dzień), 90kg 6 razy na klatę (na atlasie, nie wiem czy ta podziałka była dokładna). Przypomniało mi się że jakaś tam firma robiła sprężyny (być może PDI, ale głowy uciąć nie dam), gdzie ich 190 było bliżej do 170, więc te M240 to M210...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Nie wpadłes na pomysł ze to inny system oznaczania? icon_rolleyes.gif

 

 

 

TAAAAK!! ZGNOIĆ GOŚCIA!! TERAZ DERXTER! PRZYWAL MU PO RAZ OSTATNI KIEDY JESZCZE LEŻY!!! MA CAŁE 61 POSTÓW NA FORUM!! NA PEWNO JEST EKSPERTEM!!

 

Można tak jak dexter, albo spokojnie: Inny system oznaczeń.

Link to post
Share on other sites

Sorki za OT. ale Frozen, popuść gumkę w majtach, albo jeszcze lepiej - nie pij tyle kawy.... Zanadto dziś chyba pobudzony jesteś, a to się negatywnie przekłada na wartość przekazu merytorycznego Twoich postów. Ten powyższy ma np wartość 0 (zero).

 

I nie musisz krzyczeć na forum

Link to post
Share on other sites

I ja się wtrącę, popieram Frozenfisha, czytam posty na tym forum od dłuższego czasu, i za każdą choćby najdrobniejszą niewiedzę gnoicie ludzi tak żeby tylko zniechęcić do czegokolwiek. Manis hagaloscen nie wiedział, że są różne systemy oznaczeń mocy sprężyn to trzeba spokojnie napisać, że jest w błędzie... za dużo "profesorstwa" Panowie.....pewnie i ja zaraz dostanę - trudno......Aha i nie oceniajcie wiedzy osób po ilości postów (ja mam 14) ale zapewniam was, że nie jestem laikiem - po prostu zamiast pytać wole szukać i najczęściej znajduje odpowiedź......

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

wiele tutaj osob napisalo ze wazy tyle i tyle przy takim i takim wzroscie, powiem od siebie ze to nie ma nic do tego poniewaz osoby ktore maja po 2, 10 moga byc slabsze od tych co maja po 1,60 , wzrost nie ma tu znaczenia, chodzi jedynie o budowe ciala dokladnie o miesnie rak, klatki piersiowej i plecow . jesli ktos ma problemy z naciaganiem sprezyny radze zapisac sie na silownie i duzo biegac :), albo przynajmniej robic pompki, napewno pomoze :)

Link to post
Share on other sites

To żeś do mądrości życiowej doszedł... xD Tak ale np taki 160 cm będzie miał problem żeby naciągnąć SWD od Atoza z m 210 bo mu ... ręki zabraknie. xD

 

Co do m 210 to mam infomsa który was ucieszy. Na redwolfie już sprzedają m210 promyka ale z nieregularnymi zwojami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...