Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A Blackwater Gear nie był czasem tak dobry że aż upadł? Bo mam wrażenie że Wujowi Mike'owi znudziło się ładowanie w to kasy. Generalnie może pogłoski o śmierci marki są przesadzone ale jak dla mnie - lipa, prawie nic w stocku, istniejące projekty raczej kiepskawe. Strona www zdechnięta (przynajmniej u mnie), na stronie Uncle Mike'a ani widu, w sklepach smętne resztki...Słowem raczej Backwater niż Blackwater.

 

Sprzęt BWG jeśli chodzi o rozwiązania i wykonanie jest średni, liga raczej BHI albo Maxpedition niż Eagle, LBT, SOTECHu, EMDOMu czy SOE.

 

Co do dostępności produktów Eagle to po pierwsze SKD Tac, po drugie na stronie EI widać co jest w stocku.

Link to post
Share on other sites

Bo jest to stary, pracochłonny model. Tak samo jakbyś się spytał czemu takie Becker Patrol Pack kosztuje dwa razy tyle co III-A? Przecież mieści dużo mniej i nie jest modułowy...

 

W ten sposób ukierunkowujesz klientów - jeżeli na przykład modułowa TAC-V kosztuje na stronie EI (gdzie ceny są i tak z reguły zawyżone niż u dystrybutorów takich jak wspomniany SKD) 160 dolarów to widać że producent stawia na kamizelki modułowe i odrębnie kupowane do nich kieszenie. A jeśli sprytnie policzysz to zobaczysz że kupując takfałkę modułową i kieszenie do niej w ukompletowaniu analogicznym do V3 zapłacisz w sumie mniej więcej tyle samo. Tyle że produkować sprzęt modułowy jest dużo łatwiej...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...