Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 SR16 KNIGHT'S - Taniemilitaria.pl


Recommended Posts

Witam,

otóż kolega ma zamiar kupić wyżej wymienioną broń w wyżej wymienionym sklepie (http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product_info.php?products_id=249). Ja wyraziłem niechęć do tego produktu, jednak bezpodstawną, ponieważ nigdy go w rękach nie miałem. Kolega już sam nie wie czy brać czy nie, chciałby "elektryka" ale, jakby to powiedzieć, jego budżet nie obejmuje tych replik z wyższej półki.

Ja sam jestem posiadaczem, dobrego, taniego, sprężynowego shotguna (bo nie sądziłem, że mnie wciągnie i się przyzwyczaiłem do niego).

 

Prosiłbym znawców czy też posiadaczy tej repliki M4 o jakieś opinie i sugestie.

 

Z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Dobrze zrobiłeś kupując tego shota.

 

Co do elektryka - nie opłaca się. Przy dobrym wietrze kulki lecą do strzelającego.

 

JEDYNYM tanim elektrykiem jest glock 18c z taiwangun.com (dział pistolety maszynowe). On ma metalowe bebechy a nie sam plastik co się rozwala po 200strzałach. Widziałem bebechy w takich M'kach. Drut, plastik, kilka sprężyn, uszczelka od klopa imitująca system HU.

 

Ten glock ma o 15m lepszy zasięg. (max. ok. 25m (w porywach) ale jest dobrym wyborem. Swojego czasu byłem zmuszony z nim biegać przez 4-5 manewrów. Pomimo obaw, sprawdził się znakomicie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...