Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, od dłuższego czasu przymierzam się do kupna repliki asg. Z początku interesowały mnie tylko AEG ale z uwagi na to, iż nie dysponuje zbyt dużymi funduszami (a do 200 zł nie kupi się dobrego aeg) postanowiłem poszukać czegoś dla siebie w sprężynówkach. Czy ten oto AK47s CYMY http://allegro.pl/item418288206_karabin_ka...ba_gratisy.html byłby dobrym wyborem dla początkującego? Czy ktoś ma taki model i może się na jego temat wypowiedzieć? Prosiłbym o wasze opinie bądź inne propozycje.

Link to post
Share on other sites

Famas cyberguna podobno ma to do siebie, że po paru miesiącach użytkowania osiągi drastycznie spadają, tego cymiacza widziałem ostatnio w akcji 2 lata temu, ciągnął nieźle, do dzisiaj działa. No i ma metalowe elementy w przeciwieństwie do złamasa :D

Link to post
Share on other sites

Melon nie wiesz siedź cicho, bo ja powiem ,że ak ma tylko sprężyne i śrubki metalowe i będe miał taką racje jak ty o Famasie.

Mam znajomego który ma famasa już 2 lata i ma ciut słabsze osiągi niż mój, może jakieś 5 m mniej zasięgu.

Famas w sporo metalu w sobie nawet jak nie wieżysz, wiem bo go rozkręcałem.

Link to post
Share on other sites

Smuty opowiadasz, Famas nie ma nic metalowego w środku (no oczywiście oprócz lufy, sprężyny i śrubek), chyba że Ty nie odróżniasz plastiku od metalu.

Ta Cymka ma metalowe suwadło zamka, jeszcze kilka innych części, nie pamiętam bo dawno temu to w łapach miałem.

Link to post
Share on other sites

Tak tak wiesz napewno bo pewnie rozkręcałeś Famasa.

Famas ma metalowe śrubki, sprężyny,lufe,jak masz "pazur" to on jest na takim metalowej rurce (wiem bo magnes przyciąga) i nie jest ona krótka bo prawie do głowicy dochodzi, i do tego spust z tą częscią która zwalnia naciągnięty tłok jest też połaczony metalem. Ciekawe jak ten kałach o którym mówisz ma osiągi po dwóch latach. Ja osobiście taki widziałem w akcji i jest żałosny kulki tak pluje, że dziw bierze jak w coś trafi się.

Link to post
Share on other sites

Z tego co widziałem po Famasie którego rozkładałem, i co czytałem w pewnym starym temacie na wmasg, ta prowadnica pazura jest z plastiku.

Z informacji z Twojego profilu wnioskuję że masz wersję Tactical, czyli po prostu DE z dodatkami w pudle cyberguna, może się różnić wewnętrznie od pierwowzoru

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...