Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy Polski Magazyn Airsoftowy!


Recommended Posts

To jako członek Redakcji nie możesz bronić uczciwości w pracy dziennikarskiej?
Jako członek ;) podlegam decyzjom naczelnego, prywatnie mogę mówić co chcę, a jako, że często ludzie mylą te dwie sprawy uznałem, że ten przypadek wymaga wyraźnego rozgraniczenia.
Link to post
Share on other sites

ja osobiscie z dzika checia czekam na drugi numer. bedzie w nim widac jak bardzo ekipa redakcji wziela sobie do serca wszystko.

 

robilem troche lat "po drugiej stronie barykady" - wiec wiem jak trudno wyszarpac reklame, jak trudno dostac jakiegos "exclusiva" na okladke czy do tekstu, fajne zdjecia itd... a rownoczesnie walczyc z drukarnia i grafikami co maja "inna wizje"

 

wiecie... od takiego magazynu oczekuje site tego co nie ma na www - fajnie by bylo przeczytac tekst o czyms czego nie mozna wyszperac na wmasg czy sieci. wywiady z "ludzmi z branzy" ( w ASG pracuja 2 osoby z PL, z WGC czy RW tez maja bliski kontakt rodacy ). naprawde - dotrzec do Managing Directora RW nie jest problem - przeprowadzic wywiad itd.. dobrnac gdzies gdzie nie byla zadna www. pojechac do fabryki czy cos... :)

 

pomyslow jest wiele.. ale jako mowia "do trzech razy sztuka" - po 4 numerze bede oczekiwac juz bardzo wiele. i sadze ze nie tylko ja.

 

 

apropos gratisow:

- gazety ropiescily za mocno ludzi ( czesto sztucznie by utrzymac sie na rynku czy nawet powierzchni ). jestem zwolennikiem gratisow. to co bym widzial w ktoryms numerze to gratisy kulek.

 

po 30 kulek danego producenta z pelnego wagomiaru ( od 12 do 48 ) - do "pykniecia se" i przekonania sie czy warto brac. itd..

 

 

tyle mojego zdania..

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...