Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zobaczyłem niedawno nową zabawkę serwowaną przez JG http://www.allegro.pl/item435756634_karabi...zok_cenowy.html KArabin kosztuje 160 zł(!!!) i ma ponoć 390 fps. Jak to możliwe? Z tego co o nim piszą to wygląda całkiem nieźle i naprawdę nie wiadomo skąd tak niską cenę wytrzasneli! Zastanawia mnie tylko krótka gwarancja (6 miesięcy).

Tak się składa ze naciągnołem kilka osób na ASG i myślę czy by im tej broni nie zaproponować. Jeżeli to jednak okarze się chińskim shitem to nie będzie ciekawie. Ktoś moze posiada broń lub chociaż informacje o niej? I może się podzielić nimi?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie, nie wydaje się byle jaka. Opis wyraźnie wskazuje na to, że jest to replika III generacji JG. Takie na np. taiwangun.com stoją po 380zł, więc to 160 to jest okazja. Jakbym miał tyle wolnej kasy, to sam bym wziął :) Tylko czy opis jest prawdziwy, tzn. czy ci "komputerowcy" znają się na tym co sprzedają...?

 

No, ale i tak jest chyba "po ptakach", bo wszystkie zostały sprzedane...

Edited by youngee
Link to post
Share on other sites

Zaryzykowałem i kupiłem na wczorajszej aukcji. Oczywiście wysłanie za pobraniem nie wchodzi w grę, osoba tłumaczy się aktem własności. Denerwujący jest fakt, że osoba odpowiadająca na maile popełnia błędy ortograficzne i nie stosuje znaków diakrytycznych. Szczerze mówiąc mam coraz większe obawy przed wysyłaniem kasy. Nazwisko tego Pana, którego z oczywistych powodów nie mogę ujawnić, widnieje na liście osób przyjętych na staż w czerwcu 2008 roku. Na Waszym miejscu powstrzymałbym się z masowym zakupem replik, bo mnie ta sytuacja nie przekonuje.

 

Treści maila:

Pobranie odpada (akt Wlasnosci )

po zaksiengowaniu wplaty paczka leci na 2 dzien do Pana

 

 

Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

 

Pozdrawiam!

Wojciech

 

Edit: Z opisu wynika, że jest to III generacja, nie II jak sugeruje kolega zombie_snake.

Edited by Wojciech_G
Link to post
Share on other sites

Coraz gorzej to wygląda. Sprzedający ma 7 komentarzy, z czego 5 wystawionych z kont, które mają mniej niż 10 komentarzy i w dodatku są nieaktywne od momentu dodania komentarza. Spróbuję wynegocjować wysyłkę za pobraniem, w przeciwnym czasie będę czekał albo w ogóle zrezygnuję z transakcji.

 

Rozumiem, że akt własności, to nadanie praw do posiadania danego przedmiotu dla konkretnej osoby. Czy ma ktoś pojęcie, dlaczego to uniemożliwia wysyłkę za pobraniem?

 

Apeluję o ostrożność, bo potem może być za późno.

 

Pozdrawiam!

Wojciech

Link to post
Share on other sites

Ostrożność, ostrożność, ostrożność. I nie wpłacajcie pieniędzy na konto, jeżeli już dokonaliście zakupu. Adres E-mail nie zgadza się z adresem placówki sklepu internetowego Sferis w Gdańsku.

 

Treść maila wysłanego przed chwilą:

 

Witam!

 

Prosiłbym o wyjaśnienie, w jaki sposób akt własności wypływa na niemożność wysłania repliki za pobraniem. Ze względu na to, że debiutuje Pan na Allegro mam pewne naturalne wątpliwości (niewielka ilość komentarzy oraz bardzo atrakcyjne ceny). Dlatego bardzo

prosiłbym o udostępnienie formy przesyłki za pobraniem. Mam nadzieję, że nie sprawi to większego problemu. Życzę miłego wieczora!

 

Pozdrawiam!

 

 

Miejmy nadzieję, że wszystko będzie w porządku. I że naród wzbogaci się o 22 aegi.

 

Pozdrawiam!

Wojciech

Edited by Wojciech_G
Link to post
Share on other sites

Spokojnie, póki co to są zwykłe podejrzenia/wątpliwości, więc o Policji nie ma co wspominać, bo może się okazać, że wszystko jest ok.

 

A swoją drogą w takim wypadku nie ma sensu się bić o odszkodowania, sięgać po metody "alternatywne". Po prostu najlepiej nie przelać kasy do wyjaśnienia.

 

Pozdrawiam!

Wojciech

Link to post
Share on other sites

Co do wysyłania za pobraniem możliwe, że wyśle jak będziesz miał dużo pozytywów czasami tylko tak wysyłają za pobraniem.

 

Czasem wystarczy tylko zagadać, szczegulnie gdy okolicznosci są tak podejrzane.

 

A tak apropos, Wojtek, kiedy wysłałeś mu pytanie? I czy dostałeś odpowiedź? moje poszło już wczoraj wieczorem, a do dzisiaj jeszcze nic mie odpisał..

 

Zapytaj o możliwość wysłania kurierem za pobraniem. Wtedy masz prawo otworzyć przy kurierze paczkę, by sprawdzić stan zawartości i najwyżej odmówić przyjęcia i zapłaty.

 

Zawsze mozna? Czytałem gdzieś że kurier UPSa pozwoli ci na obejrzenie zawartości. Ale jakiś czas temu paczkę dostarczyła mi jakaś inna firma i kurier stwierdził że muszę zapłacić, bo jeżeli otworzę paczkę a potem jej nie przyjmę to on poniesie konsekwencje...

Link to post
Share on other sites

Szczerze przyznam, że jak widzę takie porady to mnie ściska... Sprzedający wyraźnie napisał: "nie wysyłam za pobraniem". Napisałem maila (pewnego rodzaju ultimatum) dzisiaj, jakieś 5min przed napisaniem posta na Wmasg.pl. Dla mnie spostrzegawczych: kolesiowi raczej nie chodzi o ilość komentarzy. Reszta do doczytania w moich poprzednich postach.

 

Rozumiem, że dla kogoś 40% ceny sklepowej to niewielka okazja. Dla mnie ten aeg to nie sprawa życia i śmierci, po prostu kolejna zabawka do kolekcji. Ale pomimo to myślę, że jest to cholerna okazja.

 

Qui-Gon Jinn - na mojego maila w sprawie możliwości przesyłki za pobraniem odpisał dzisiaj rano, pytałem wczoraj. Tak więc celowo ominął Twój mail.

 

Pozdrawiam!

Wojciech

Edited by Wojciech_G
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...