Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czy mógłbyś szerzej opisać sytuacje kiedy na "airsoftowym polu walki" używałeś repliki strzelby jako "breachera"? Niezmiernie mnie to ciekawi, bo w grach CQB zdarzało mi się forsować drzwi taranem, młotem, łomem. Bywała w odwodzie spalinówka. Ale na odstrzeliwanie drzwi plastikowymi kulkami jakoś nie wpadłem. Ile kulek schodzi na jedne? :icon_wink:

Możesz sobie wyobrazić np. trening ,,sucho" jako sekwencję wejścia do budynku rozpoczynającą wejście ze strzelbą lub treningi i scenariusze także nie koniecznie zaraz trzeba drzwi forsować tak jak Ty w realu:)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Możesz sobie wyobrazić np. trening ,,sucho" jako sekwencję wejścia do budynku rozpoczynającą wejście ze strzelbą

Słowo "trening" sugeruje, że uczysz się czegoś by później tą umiejętność w jakiś sposób praktycznie wykorzystać.

Możesz zdradzić do jakiej działalności tak trenujesz wchodzenie do budynku z plastikową strzelbą ?

Link to post
Share on other sites

Nie trenuję wyważania drzwi, dajcie spokój przecież nigdzie tam nie napisałem że otwieram drzwi za pomocą strzelby, tym bardziej airsofotowej :icon_razz: Doświadczenia miały odnosić się do sposobów przenoszenia shotguna a nie jego użytku w taki czy owaki sposób.Chodziło mi głównie o to że gdy rozpoczyna się sekwencja wejścia do budynku to np. wyciągam strzelbę jako broń boczną i to trenowałem by szybko i płynnie zmienić broń główną na strzelbę , a to czy ktoś bawi się w scenariusze i może rzeczywiście symuluje otwieranie drzwi za pomocą strzelby - nie wiem osobiście nie widziałem i nie praktykowałem.

Breachera napisałem w tym znaczeniu jako krótkiej strzelby z chwytem pistoletowym, bo z reguły wytrychy występują w tej konfiguracji, a nie zaraz airsoftowego wytrycha do drzwi.I przez to że zapomniałem to sprostować zaraz poleciały takie posty.

Edited by Volve55
Link to post
Share on other sites

Nie:)pisałem że można sobie wyobrazić co nie sugeruje że trenowałem opisane wyżej przykłady:)

Jedyne co trenowałem to w momencie wejścia do budynku zmianę broni głównej na strzelbę tak aby przebiegało to płynniej oraz pewniej.Proponuję wrócić do tematu a ewentualne pytania odnośnie treningów wyciągania strzelby, jeśli temat nie został wystarczająco wyczerpany możesz kierować rozmowę dalej na pw:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...