Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń do 170zł


Recommended Posts

Witam, zacząłem trenować ASG i naprawdę stwierdziłem że jest to super sport. Posiadam już broń poboczną lecz teraz czas na broń główną, i tu pojawia się mój problem gdyż do wydania mam jakieś 170 zł i wiem że za tą cenę nie kupi elektryka, a zależy mi na realizmie, i czy możecie polecić mi jakąś broń (żeby mi posłużyła długo) do 170 zł? Będę wdzięczny. Zastanawiam się nad jakimś Shotgunem ale nie wiem czy sprawdza się na polu walki itd. dlatego proszę WAS o poradę.

Link to post
Share on other sites

Czytałem, iż do tej sumy pieniężnej opłacalnym zakupem będzie albo Famas (CG), albo Kałach (CYMY), lub shotgun taki za 59 zł. Lecz czekam na wasze opinie co WY byście mi polecili. Czy naprawdę wymienione wyżej bronie są warte uwagi? ITD.

 

PS.

Sorry za SPAM ale nie wiem jak edytować :P.

Link to post
Share on other sites

Więc opłaca się kupować używki? Bo skoro tak no to faktycznie nawet jakiegoś lepszego elektryka by można wylookać. A co do tego shotguna to słyszałem że on jest sam plastik i się często psuje. Ale to i tak ja mam zamiar kupić tą drugą broń za jakieś 4 miechy bo dopiero pierwszą kupiłem, a pytam tak wczas żeby mieć pojęcie czy coś kupie za tą kasę. Aha i benelkę czyli? Bo ja całkiem zielony jestem.

Edited by Erav
Link to post
Share on other sites

Wlasnie o tej benelce pisałem.Co do mosbergow to ich nie znam.

Natomiast kupno używki jest jednym ze sposobów na zaopatrzenie sie w niedroga replikę .

Oczywiście można sie równie dobrze naciac ale to zależy od uczciwości sprzedającego .

A temat benelki jest walkowany w części opisowej do sprezynowek

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Z tej benelki jeszcze nie strzelałem, ale mogę polecić na pewno shoty z AGM, które można dostać na tajwangun. Shoty te są celne, mają duży zasięg ok.40m, mają wrażenie dobrze wykonanych oraz nie powinny się rozleciać po dwóch dniach. Niezły też jest kałach z cymy, ale z nim spotkałem się tylko raz i nie mogę powiedzieć o stopniu jego awaryjności.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, zacząłem trenować ASG i naprawdę stwierdziłem że jest to super sport. Posiadam już broń poboczną lecz teraz czas na broń główną, i tu pojawia się mój problem gdyż do wydania mam jakieś 170 zł i wiem że za tą cenę nie kupi elektryka, a zależy mi na realizmie, i czy możecie polecić mi jakąś broń (żeby mi posłużyła długo) do 170 zł? Będę wdzięczny. Zastanawiam się nad jakimś Shotgunem ale nie wiem czy sprawdza się na polu walki itd. dlatego proszę WAS o poradę.

 

 

Człowieku za 170 zł nic nie kupisz dobrego co Ci będzie długo służyć.

Zresztą pomogę Ci.

np.http://allegro.pl/item477911662_shotgun_benelli_m3_super_long_m56al_3_magazynki.html

nie wiem czy za mocny jak dla Ciebie.

 

 

http://allegro.pl/item476814148_najciezsza..._paintball.html

 

masz.

Tylko się nie zabij :P

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...