Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FN SCAR Heavy Gen. III [VFC]


Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest gecko123

Najlepiej wymienić wszystko. Beznadziejna jakość bebechów, dziwna, kapryśna komora hop-up, w SCAR-H masz nietypową dyszę i drogie magi. Do tego stockowe okalbowanie jest beznadziejne i cholernie skomplikowane, jego wymiana to same problemy. Ładnie wygląda, w środku kupa.

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Nie, nie myślę, że jest to wadliwość mojego egzemplarza, gdyż rozmawiałem z innymi niezadowolonymi użytkownikami. Możesz nawet spytać się serwisantów, że robienie cokolwiek z tą repliką to mordęga.

Link to post
Share on other sites

Nie, nie myślę, że jest to wadliwość mojego egzemplarza, gdyż rozmawiałem z innymi niezadowolonymi użytkownikami. Możesz nawet spytać się serwisantów, że robienie cokolwiek z tą repliką to mordęga.

Damn, a już myślałem że znalazłem dość bezawaryjna replikę , no cóż trzeba szukać dalej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja ze swoim SCARem-H nie mam najmniejszych problemów, niestety ze stocka zostalo mi tylko body, prowadnica springa i kola zebate : ). Wczesniej okolo roku hulałem na stockowym szkielecie z wymienionym springiem - nie bylo zadnych problemow.

 

Teraz, z wlasnego kaprysu wsadzilem troche fajnych bebechów. Nie zamienilbym SCARa-H od VFC na nic innego ;].

Edited by bijacz
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

A ja ze swoim SCARem-H nie mam najmniejszych problemów, niestety ze stocka zostalo mi tylko body, prowadnica springa i kola zebate : ).

 

Nie zamienilbym SCARa-H od VFC na nic innego ;].

 

 

Tak, dopiero wtedy ten SCAR zaczyna strzelać ;) U mnie został jeszcze cylinder.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ja mam swojego prawie 2,5 roku, kupiłem uzywanego czyli ma już najbidniej 3,5 roku. wymieniona lufa i hop siup, batka 9,6 zamiast 8,4 i żadnych problemów, na pełnym stoku. Teraz planuje wymienić sprężyne na 120, zobaczymy jak wyjdzie

Link to post
Share on other sites

Ja mam problem z komorą chyba - magazynek załadowany (mid) do 40 kul strzela/podaje/podkręca prawidłowo , hi cap też musi być odpowiednio podkręcony inaczej kulki są zwyczajnie wypluwane z lufy bez efektu podkręcenia . Gumka to nowa systema , wydaje mi się , że prawidłowo zamontowana . Magi sprawne na 100% - jeden nowiutki .

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Co do problemow z magami, niestety nie jest to wina gumki a komory. Zbyt duzą ilość kulek w midcapie podnosi i cofa komorę, przez co rozszczelnia układ. Zalecane jest albo ladowanie mniejszej ilości kulek, albo używanie lowcapów.

Link to post
Share on other sites

Dobrze rzecze! Dać mu piwa! Generalnie zauważyłem, że najlepiej SCAR VFC lubi się z zieloną G&G. Z Systema są śmiertelnymi wrogami. Ponad to, po małych modyfikacjach pasują komory dwuczęściowe, jak od A&K, TM albo chociaż KWA. Warto wymienić.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam,

Nie chciałem rozpoczynać nowego tematu, więc pytam tu.

Wymieniałem gumkę hop-up w scar-h niestety podczas demontażu komory, nie zwróciłem uwagi na to w jaki sposób była ona zamocowana w lufie zewnętrznej. Chodzi o dwie śrubki wkręcane na imbus po obu stronach komory, nie wiem w jakiej pozycji komory powiny być dokręcone. Czy docisnąć komorę i dopiero je wkręcić, czy wogóle nie dokręcać? Ma to jakiś wpły na działenie repliki?

Nie wiem czy dość jasno opisałem problem.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 11 months later...

Witam

Mam mały problem, nie wiem jak się nazywa ani gdzie znaleść w sklepach z elektryką/elektroniką konektora żeńskiego okrągłego o średnicy 2mm. Chodzi mi o tego gagadka

 

https://plus.google....351331412282718

 

Jeśli ktoś ktoś coś wie to byłbym wdzięczny za pomoc :icon_smile:

 

Edit: literówka

Edited by MavericFour
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...